Inżynier do działu konstrukcji i technologii

Ostróda Yacht  Sp. z o.o. największa polska stocznia jachtowa, wchodząca w skład francuskiej grupy kapitałowej Groupe Beneteau, światowego lidera produkcji jachtów motorowych i żaglowych, poszukuje inżynierów do działu konstrukcji i technologii.

Zakres zadań i obowiązków:
Opracowywanie i wdrażanie nowych modeli jachtów do produkcji seryjnej  pod nadzorem kierownika działu. Planowanie i koordynacja prac zespołów wdrożeniowych. Współpraca z projektantami zewnętrznymi i podwykonawcami. Sporządzanie dokumentacji wykonawczej i konstrukcyjnej. Projektowanie oraz integracja podzespołów. Ustalenia techniczne z dostawcami komponentów. Koordynowanie sprawnego przepływu informacji w ramach międzynarodowego zespołu wdrożeniowego.  Monitorowanie harmonogramów projektów. Prognozowanie, optymalizacja i monitorowanie kosztów  wdrażanych wyrobów oraz procesów technologicznych.  Doskonalenie jakości wyrobów i ich walorów estetycznych i użytkowych. Doskonalenie procesów wdrożeniowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowa okrętów, mechanicznym lub elektrycznym,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • doświadczenie w obsłudze programów wspomagających projektowanie (CAD, CAM) oraz Microsoft Office,
  • mile widziane zainteresowania związane ze sportami wodnymi,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, pozwalająca na swobodną komunikację,
  • dodatkowa znajomość języka francuskiego będzie ważnym atutem,
  • prawo jazdy kat. B ,

Oczekiwane cechy osobowe:

  • dokładność, sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • dyskrecja,
  • punktualność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce oraz status lidera na rynkach międzynarodowych,
  • możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z międzynarodowym zespołem,
  • możliwość budowania pozycji zawodowej w renomowanej firmie,
  • rozwój zawodowy w ramach szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia, zawodowych kompetencji oraz osobistego zaangażowania w powierzone obowiązki.

Osoby zainteresowane zapraszamy do składania aplikacji wraz z CV w języku polskim i angielskim.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami oraz że nadesłanych ofert nie zwracamy.

Prosimy o przesyłanie pełnej wersji c.v. wraz z klauzulą:
"Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji"
na adres:
m.lukawska@ostroda-yacht.com.pl

OSTRÓDA YACHT Sp. z o. o.
ul. Spokojna 1, 14-100 Ostróda
NIP: 741-100-16-25 Sąd Rejonowy w Olsztynie, VIII Wydział Gospodarczy
KRS: 0000051321 Kapitał zakładowy: 6.632.000 PLN
www.ostroda-yacht.com.pl