English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Koła naukowe

O Stronie

Kontakt

mgr inż. Michał Kozłowski

michal.kozlowski@uwm.edu.pl

Statystyki

Użytkowników : 865
Artykułów : 133
Zakładki : 6
Odsłon : 308455

Współpraca

B&R

Subskrypcja RSS


News
Olsztyńskie Dni Nauki i Sztuki 2015 PDF Drukuj
piątek, 25 września 2015 11:35

Po raz kolejny Katedra Mechatroniki mocno zaangażowała się w organizację tegorocznych, 13 z kolei Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki. Frekwencja uczestników przekroczyła najśmielsze oczekiwania. Mimo to każdy młody naukowiec mógł poprzez zabawę zetknąć się z Mechatroniką.
Zdjęcia z tego wydarzenia dostępne są na naszym funpage. 

IMGP9444

 
Pan Profesor dr hab. Inż. Andrzej Piętak PDF Drukuj
piątek, 28 sierpnia 2015 13:34

Panie Profesorze

Gratulujemy nominacji profesorskiej i życzymy dalszych sukcesów w pracy naukowej i zawodowej.

Pracownicy

Katedry Mechatroniki i Edukacji Techniczno - Informatycznej

 

 
VI Międzynarodowy Kongres Silników Spalinowych PDF Drukuj
poniedziałek, 06 lipca 2015 20:48

W dniach 22-24 czerwca 2015 r. w Centrum Konferencyjnym UWM odbył się VI Międzynarodowy Kongres Silników Spalinowych. Organizatorami Kongresu byli: Uniwersytet Warmińsko – Mazurski (Katedra Mechatroniki i Edukacji Techniczno – Informatycznej na Wydziale Nauk Technicznych) oraz Polskie Towarzystwo Silników Spalinowych. W czasie Kongresu zostało wygłoszonych 38 referatów na sesjach plenarnych i panelowych oraz zaprezentowano 140 artykułów w formie posterowej. W Kongresie uczestniczyło ponad 250 osób z krajów europejskich, Stanów Zjednoczonych oraz Kanady.

Wartością dodaną tego wydarzenia była możliwość konfrontacji najnowszych osiągnięć nauki z technologiami stosowanymi w przemyśle.

Dużym zainteresowaniem, nie tylko uczestników Kongresu, cieszyły się stoiska firm z branży samochodowej, miłośników starych samochodów oraz sprzętu wojskowego. Firma Solaris zaprezentowała najnowszy autobus URBINO 12 z silnikiem EURO 6, TOYOTA najnowsze modele AVENSIS, COROLLA, YARIS z napędem hybrydowym. Członkowie Olsztyńskiego Klubu Motorowego zaprezentowali zabytkowe samochody, wśród których najstarsza była SYRENA 104 z 1969 r. Spośród sprzętu wojskowego największe zainteresowanie budził czołg „twardy” i BWP.IVKSS

 

 
Prace dyplomowe - konta APD PDF Drukuj
czwartek, 18 czerwca 2015 10:02

Szanowni Dyplomanci,

W związku z koniecznością oceny pracy dyplomowej (magisterskiej lub inżynierskiej) za pomocą modułu APD, osoby broniące pracę dyplomową na Katedrze Mechatroniki i ETI uprasza się o nadesłanie maila (przynajmniej tydzień przed planowanym terminem obrony) na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  zawierającego następujące informacje:

  1. Tytuł i rodzaj pracy,
  2. Imię, nazwisko i kierunek Dyplomanta,
  3. Imię i nazwisko Promotora,
  4. Imiona i nazwiska ewentualnych współautorów.

Krok ten jest niezbędny w celu aktywacji konta APD. Następnie, po uzyskanej odpowiedzi uprasza się o postępowanie zgodnie z instrukcją zawartą pod adresem:

https://apd.uwm.edu.pl/static-e042ea1/apd/img/student_tutorial_apd.pdf

 
Studia Podyplomowe „Mechatronika, diagnostyka i rzeczoznawstwo samochodowe PDF Drukuj
poniedziałek, 27 kwietnia 2015 17:09

UWAGA!studia podyp

Katedra Mechatroniki i Edukacji Techniczno –Informatycznej zaprasza wszystkich zainteresowanych na Studia Podyplomowe „Mechatronika, diagnostyka i rzeczoznawstwo samochodowe”. W tym roku zapisy odbywają się internetowo poprzez główną stroną Uniwersytetu Warmińsko-Mazurkiego w zakładce KANDYDACI » Studia Podyplomowe » Rejestracja na studia podyplomowe.

 

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 11
MECHATRONIKA |