English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Koła naukowe

Statystyki

Użytkowników : 871
Artykułów : 135
Zakładki : 6
Odsłon : 343563

Współpraca

B&R

Subskrypcja RSS


Katedra Mechatroniki - UWM
Kandydaci na Naszych studentów PDF Drukuj Email
wtorek, 15 czerwca 2010 08:43

Dnia 11 czerwca gościliśmy na naszej Katedrze uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Jana Pawła II z Inowrocławia. Kierownik, prof. Andrzej Piętak oprowadził przyszłych studentów po pomieszczeniach dydaktycznych naszej katedry, jak również wyjaśnił czym się zajmuje i jakie prace prowadzi nasza katedra.

 

 

szkola

 
Wizyta z Izmiru PDF Drukuj Email
wtorek, 01 czerwca 2010 08:28

W dniu 19.05.2010 r. na Naszej Katedrze miała miejsce niecodzienna wizyta. Gościem był Prof. Dr. R. Cengiz Akdeniz z Uniwersytetu w Izmirze, Turcja (EGE University, Science and Technology Center). Jest koordynatorem programu współpracy miedzynarodowej Socrates-Erasmus na tamtejszej uczelni. Spotkanie miało na celu nawiązanie kontaktów naukowych jak również zaznajomienie Prof. Akdeniz'a z kierunkami badań i prac naukowych w Katedrze Mechatroniki, ze szczególnym uwzględnieniem naszych badań nad zasilaniem silników spalinowych paliwami odnawialnymi 2 - ej generacji.  Owocem podjętej współpracy będą wzajemne wyjazdy studentów jak i pracowników naukowych na stypendia i staże.

 

izmir1 izmir2
izmir3 izmir4
bartoszyce2 bartoszyce1
bartoszyce3 bartoszyce4
 
Nasz "narybek" PDF Drukuj Email
środa, 19 maja 2010 14:09

Wdniu 14 05 2010 w naszej Katedrez przyjmowaliśmy kolejną wycieczkę młodzieży ze szkół podagimnazjalnych woj. Warmińsko-Mazurskiego. Tym razem odwiedzili nas uczniowie zespołu technicznych szkół ponadgimnazjalnych z Bartoszyc, uczących się zawodu technik mechatronik i mechanik pojazdów samochodowych.  Tradycyjnie kierownik katedry wygłosił wporowadzenie o mechatronice i o naszej Katedrze. Następnie uczniowie zwiedzali pracownie dydaktyczne i laboratoria badawcze. Bardzo im się podobało w naszej Katedrze. Myślę że kilku z nich znajdzie tu swoją Uczenię wyższą.

 

bartoszyce2 bartoszyce1
bartoszyce3 bartoszyce4
 
« pierwszapoprzednia123456następnaostatnia »

Strona 6 z 6
MECHATRONIKA |