Warsztaty badania powierzchni stopów metali

UWAGA STUDENCI WNT !

Ogłaszamy nabór na nieodpłatne szkolenia pt.:

1)  Warsztaty badania powierzchni stopów metali”. Podczas szkolenia planowane jest wykorzystanie profilometru do oceny chropowatości powierzchni stopów metali poddanych procesom degradacji oraz obróbce ubytkowej.

Szkolenia odbędą się 15-sto osobowych grupach w Olsztynie w siedzibie Wydziału Nauk Technicznych przy ul. Oczapowskiego 11 w sali B3 w następujących terminach*:

• Grupa 1: 18.03, 25.03, 1.04, 8.04 – godzina 8:00-10:15
  • Grupa 2: 18.03, 25.03, 1.04, 8.04 – godzina 10:30-12:45
  • Grupa 3: 19.03, 26.03, 2.04, 9.04 - godzina 8:00-10:15
  • Grupa 4: 19.03, 26.03, 2.04, 9.04 – godzina 10:30-12:45

W szkoleniach mogą brać udział studenci czterech ostatnich semestrów studiów I i II stopnia kierunku Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika, Energetyka. Liczba miejsc ograniczona jest do 60 osób. W przypadku większej liczby chętnych będziemy się starali o zwiększenie limitu osób.

Po zakończeniu kursu uczestnicy otrzymają certyfikat ukończenia szkolenia wydany przez Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM w Olsztynie

Wypełnione dwa dokumenty rekrutacyjne:

można przesyłać drogą mailową (skany) do sekretarza komisji rekrutacyjnej, na adres: pawel.matyszkiel@uwm.edu.pl w temacie wiadomości wpisać: KURS PROFILOMETR.

O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone w dniu 4.03.2022r*.

Uwaga: warunkiem udziału w szkoleniu osób zakwalifikowanych, które przesłały dokumenty zgłoszeniowe mailem, jest dostarczenie oryginałów formularza zgłoszeniowego i zgody na przetwarzanie danych osobowych Panu Pawłowi Matyszkielowi do dnia 11.03.2022*. Osoby, które w wyznaczonym terminie nie dostarczą ww dokumentów, zostaną skreślone z listy uczestników, w ich miejsce zostaną przyjęte osoby z listy rezerwowej.

Lista osób zakwalifikowanych na szkolenia zostanie opublikowana na stronie internetowej WNT, w dniu 14.03.2022*.

Osoby przyjęte na szkolenie będą zobowiązane do dostarczenia oryginałów wypełnionych i podpisanych dokumentów uczestnictwa w projekcie:

1. Deklaracja udziału
  2. Kwestionariusz osobowy
  3. Oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych
  4. Umowa uczestnictwa w projekcie

do sekretarza komisji rekrutacyjnej Pana Pawła Matyszkiela (pok. E22 WNT) do dnia 11.03.2022*.

Osoby, które nie dostarczą dokumentów we wskazanym terminie, zostaną skreślone z listy uczestników, a w ich miejsce do udziału zostaną zakwalifikowane osoby z listy rezerwowej.

Uwaga:

Przed wypełnieniem dokumentów zgłoszeniowych należy zapoznać się z Regulaminem rekrutacji i uczestnictwa w projekcie.

Osoby odbywające kurs CNC w semestrze zimowym, również mogą zgłaszać chęć udziału w powyższym kursie. Takie osoby nie muszą składać ponownie „Zgody na przetwarzanie danych osobowych zwykłych”.

*Powyższe terminy mogą jeszcze ulec zmianie