Rekrutacja do Akademii Biznesu rozpoczęta

Szanowni Studenci i Doktoranci,

Akademia Biznesu rozpoczęła rekrutację: 01-17 października 2019 r.
Zapraszamy studentów i doktorantów z pomysłem na produkt/biznes, projekt naukowo-badawczy lub zainteresowanych biznesem. Przygotujemy Was mentalnie, organizacyjnie i formalno-prawnie do prowadzenia własnej działalności gospodarczej, współpracy z przedsiębiorstwami lub komercjalizacji badań naukowych. Zapewniamy warsztatowy charakter zajęć, wspierany regularnymi spotkaniami z właścicielami przedsiębiorstw oraz psychologiem biznesu. Wykłady prowadzone są z nauczycielami z kraju i zagranicy oraz praktykami gospodarczymi. Zajęcia Akademii Biznesu UWM są dodatkowymi zajęciami Twojego toku studiów, trwają dwa semestry i są bezpłatne.
Rekrutacja do Akademii Biznesu UWM odbywa się poprzez wypełnienie formularza na stronie www.akademiabiznesu.uwm.edu.pl w zakładce Rejestracja.
Termin rekrutacji: 01-17 października 2019 r.
Więcej informacji znajdziecie pod numerem telefonu 532 111 220 lub 89 524 55 25, e-mail: akademiabiznesu@uwm.edu.pl.

Dyrektor Akademii Biznesu UWM