Projekt RUNDA T!

rundaT

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w drugiej edycji wydarzenia Runda T! Wydarzenie jest objęte Honorowym Patronatem Rektora Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olszynie.

Runda T jest skierowana do startupów, studentów, pracowników naukowych, młodych przedsiębiorców oraz wszystkich twórców, którzy chcieliby stanąć przed szansą pozyskania inwestora na swój pomysł. W wydarzeniu mogą wziąć udział wszystkie osoby mające ukończone 16 lat oraz związane z woj. podlaskim lub warmińsko-mazurskim. W tym roku są do wyboru 4 kategorie: Science, Open, Concept i Pandemic.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej Rundy T oraz dołączyć opis projektu, prezentację lub film prezentujący projekt. Autorzy 5 najlepszych projektów z każdej kategorii zostaną zakwalifikowani do finału oraz otrzymają pakiet cennych i bezpłatnych szkoleń.

Prezentacje finałowe będą przedstawiane w formule elevator pitch. W ciągu 3 minut finaliści będą musieli przekonać inwestorów zasiadających w kapitule do swojego pomysłu. Najlepsze projekty zostaną ogłoszone oraz nagrodzone na uroczystym podsumowaniu Rundy T.

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 kwietnia 2021!

Więcej informacji o Rundzie T oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej: http://technotalenty.pl/rundat2020/. Link do fanpagea Fundacji https://www.facebook.com/fundacjaTechnotalenty

Organizatorem jest Fundacja Technotalenty. Projekt jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Patroni honorowi:

• Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości,
  • Narodowe Centrum Badań i Rozwoju,
  • Marszałek Województwa Podlaskiego,
  • Prezydent Miasta Białegostoku,
  • Prezydent Miasta Suwałk,
  • Prezydent Miasta Ełku,
  • Prezydent Miasta Łomża,
  • Rektor Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olszynie,
  • Rektor Politechniki Białostockiej,
  • Rektor Wyższej Szkoły Ekonomiczna w Białymstoku.

Patroni:

Izba Zarządzających Funduszami i Aktywami oraz Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa.

Patroni medialni:

TVP3 Białystok, Kurier Poranny, BialystokOnline, Polskie Radio Białystok.

rundaT2