Dzień z Tymbarkiem i grupą MASPEX

W dniu 9 czerwca 2022r., na Wydziale Nauk Technicznych będzie miał miejsce Dzień z Tymbarkiem i grupą MASPEX. Przy tej okazji, każdy student będzie mógł wziąć udział w tzw. Wyzwaniu Tymbarka, w ramach którego będzie należało rozwiązać specjalny test. Do wygrania będzie (dobrze) płatny wakacyjny staż studencki w olsztyneckiej fabryce. Przedstawiciele firmy będą czekali na Państwa w godzinach od 9:00 do 15:00 w tzw. "Pokoju do nauki" (parter bryły D, na przeciwko windy). Pierwsze 20 osób, które podejmie wyzwanie i weźmie udział w przygotowanym quizie, otrzyma znakomite upominki od Tymbarka, w sam raz na aktualne upały.

Dodatkowo o godzinie 11:30, w auli Prof. Z. Martiniego będzie miała miejsce prezentacja firmy skierowana do studentów.