Egzaminy Cambridge

Nieprzerwanie od 1995 Centrum jest autoryzowanym ośrodkiem egzaminacyjnym British Council i University of Cambridge. W ofercie egzaminacyjnej znajdują się egzaminy Cambridge English na wszystkich poziomach zaawansowania (A1-C2), takie jak: Young Learners, Key, Preliminary, First, Advanced, Proficiency, IELTS w wariantach tradycyjnych i komputerowych. Ponadto organizowane są egzaminy z języka specjalistycznego (np. biznesowego – BEC, prawniczego – TOLES), a także egzaminy przedmiotowe z zakresu m.in. nauk ekonomicznych, medycznych, biologicznych itd.

Egzaminy Cambridge English sprawdzają cztery sprawności językowe: słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie oraz należą do najpopularniejszych i powszechnie honorowanych na świecie egzaminów kwalifikacyjnych. Certyfikaty Cambridge English uznawane są powszechnie przez ośrodki edukacyjne i pracodawców na całym świecie, jako potwierdzenie umiejętności posługiwania się językiem angielskim.

Działający przy Centrum ośrodek egzaminacyjny organizując i przeprowadzając egzaminy głównie dla kandydatów z północno-wschodniej Polski jest jednym z 33. placówek tego typu w kraju. W ciągu 22 lat współpracy z British Council i Cambridge English Language Assessment, egzaminy na różnych poziomach zaawansowania językowego zdawało w Centrum ponad 10 tysięcy osób.

Szczegółowa i aktualna oferta egzaminów Cambridge English jest dostępna na stronie: http://www.britishcouncil.pl

Logo British CouncilLogo Cambridge

 


W związku z okresem urlopowym odbiór certfyikatów z poprzednich sesji jest możliwy od poniedziałku do piątku w godz. 10-15 lub w innych terminach po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub mejlowym.