Formalności związane ze złożeniem pracy dyplomowej - ZiIP - 2021/22

Kierunek: ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA PRODUKCJI
Stopień kształcenia: pierwszy
Rodzaj studiów: stacjonarny i niestacjonarny

Po uzyskaniu końcowych zaliczeń i egzaminów (wszystkie oceny muszą znajdować się systemie USOS) – student przed obroną pracy dyplomowej powinien przesłać pocztą na adres Dziekanatu Wydziału Nauk Ekonomicznych, UWM W Olsztynie (ul. M. Oczapowskiego 4 pok. 5, 10-719 Olsztyn) następujące dokumenty:

1. Wydrukowaną z APD ostateczną wersję pracy ze znakiem wodnym (wydrukowaną dwustronnie, zbindowaną w miękkiej oprawie z wersją elektroniczną, utrwaloną na płycie CD (płyta powinna być podpisana imieniem, nazwiskiem, nr albumu, tematem pracy oraz być przyklejona w kopercie do wnętrza przedniej okładki pracy). Do Dziekanatu należy przesłać 1 egzemplarz wydrukowanej pracy, promotor i recenzent pobierają pracę w wersji elektronicznej z APD.
  2. Wydrukowane z APD oświadczenie dotyczące praw autorskich oraz udostępniania pracy dyplomowej.
  3. Wniosek studenta w zakresie wyboru zestawu dyplomowego – załącznik 1.
  4. Dowód wniesienia opłaty za dyplom - zestaw dyplomowy uzależniony od wariantu wyboru:
    • wersja A dyplomu komplet w wysokości 60 zł – (oryginał dyplomu i suplementu, 2 odpisy dyplomu w języku polskim i 2 odpisy suplementu w języku polskim, odpis dyplomu i suplementu przeznaczony do akt).
    • wersja B dyplomu komplet w wysokości 60 zł – (oryginał dyplomu i suplementu, 1 odpis dyplomu w języku polskim i 1 odpisy suplementu w języku polskim, odpis dyplomu i suplementu przeznaczony do akt, 1 odpis dyplomu w języku obcym (angielskim) i 1 odpisy suplementu w języku obcym (angielskim).
    • wersja C dyplomu komplet w wysokości 100 zł – (oryginał dyplomu i suplementu w języku polskim, 2 odpisy dyplomu w języku polskim i 2 odpisy suplementu w języku polskim, odpis dyplomu i suplementu przeznaczony do akt w języku polskim, 1 odpis dyplomu w języku obcym (angielskim) i 1 odpisy suplementu w języku obcym (angielskim).
  5. Wypełniony i wydrukowany formularz dot. badania losów absolwentów dostępny na stronie: http://losyabsolwentow.uwm.edu.pl
  6. Podpisany wykaz złożonych dokumentów – złącznik 2.

Powyższe dokumenty (komplet!) należy przesłać pocztą na adres Dziekanatu Wydziału Nauk Ekonomicznych, ul. Oczapowskiego 4 pok. 2, 10-719 Olsztyn (na kopercie koniecznie podać:  Nazwisko i Imię, forma studiów) do dnia 15 lutego 2022r.

„Termin złożenia pracy (...) może być przesunięty nie więcej niż o trzy miesiące” – §31 ust. 3 Regulamin Studiów UWM. Podanie o przedłużenie terminu złożenia pracy razem z opinią promotora należy złożyć do 28 lutego 2022r.

Do odbioru dyplomu konieczne jest wypełnienie obiegówki w systemie USOS Web (zakładka „moduły dodatkowe” i dalej „obiegówki”).

Na wniosek studenta dyplom może być wydany upoważnionej osobie. Upoważnienie powinno zawierać potwierdzenie autentyczności podpisu osoby upoważniającej, dokonane przez uczelnię lub notariusza.