Formalności związane z egzaminem dyplomowym

Kierunek: ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA PRODUKCJI
Stopień kształcenia: pierwszy (inżynierski)
Rodzaj studiów: stacjonarny i niestacjonarny

Po uzyskaniu końcowych zaliczeń i egzaminów (wszystkie oceny musza znajdować się systemie USOS) – student przed obroną pracy dyplomowej powinien złożyć w Dziekanacie następujące dokumenty:

1. Wydrukowaną z APD ostateczną wersję pracy ze znakiem wodnym łącznie z wersją elektroniczną, utrwaloną na płycie CD (płyta powinna być podpisana imieniem, nazwiskiem, nr albumu, tematem pracy oraz być przyklejona w kopercie do wnętrza przedniej okładki pracy).
  2. Wydrukowane z APD oświadczenie dotyczące praw autorskich oraz udostępniania pracy dyplomowej.
  3. Dowód wniesienia opłaty za dyplom w wysokości 60 zł - opłatę należy wnieść na konto indywidualne studenta (do pobrania z systemu USOS, zakładka „moje studia” następnie „płatności").
  4. Raport wydrukowany z APD i podpisany przez promotora.
  5. Raport wydrukowany z JSA i podpisany przez promotora.
  6. Wypełniony i wydrukowany formularz dot. badania losów absolwentów dostępny na stronie: http://losyabsolwentow.uwm.edu.pl:8080/apex/f?p=102:1

Powyższe dokumenty (komplet!) należy złożyć:
do 14 lutego 2020 r. (bez konieczności składania podania o przedłużenie)

„Termin złożenia pracy (...) może być przesunięty nie więcej niż o trzy miesiące” – §31 ust. 3 Regulamin Studiów UWM. Podanie o przedłużenie terminu złożenia pracy razem z opinią promotora należy złożyć do 23 lutego 2020 r.

Absolwenci studiów pierwszego stopnia mają prawo do posiadania legitymacji do 31 października 2020 r. Po tym terminie legitymację należy oddać do Dziekanatu WNE.

Do odbioru dyplomu konieczne jest wypełnienie obiegówki w systemie USOS Web (zakładka „moduły dodatkowe” i dalej „obiegówki”).

Na wniosek studenta dyplom może być wydany upoważnionej osobie. Upoważnienie powinno zawierać potwierdzenie autentyczności podpisu osoby upoważniającej, dokonane przez uczelnię lub notariusza.