Życzenia z okazji inauguracji nowego roku akademickiego

Z okazji inauguracji roku akademickiego 2021/2022 życzę wszystkim pracownikom i studentom Wydziału Nauk Ekonomicznych licznych sukcesów w podejmowanych działaniach oraz niewyczerpanej radości z możliwości współpracy w atmosferze wzajemnej życzliwości.

Pracownikom życzę niesłabnącej satysfakcji z pracy, niech nadchodzący rok przyniesie Państwu dynamiczny rozwój, realizację twórczych planów i pomnażanie dotychczasowych osiągnięć oraz radość z dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z młodym pokoleniem.

Studentom życzę zapału i wytrwałości w pokonywaniu kolejnych etapów edukacji. Mądrze wykorzystujcie dany Wam piękny czas nauki, a zdobytą wiedzę traktujcie jako najlepszą inwestycję na przyszłość. Szczególne życzenia kieruję do studentów I-go roku. Życzę aby studia były dla Państwa intelektualną przygodą, czasem rozwoju pasji, okazją do budowania wartościowych relacji i czerpania radości z życia studenckiego.

Całej społeczności akademickiej życzę zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
Niech rok akademicki 2021/2022 będzie dla nas wszystkich bardzo udany.

Dziekan Wydziału Nauk Ekonomicznych
dr hab. Mariola Grzybowska-Brzezińska, prof. UWM