Zaproszenie na konferencję "Clusters as platforms for business – research relations"

Wszystkich zainteresowanych tematyką klastrów zapraszamy do udziału w konferencji „Clusters as platforms for business – research relations”, która odbędzie się 9 czerwca 2022 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (budynek C). Podczas konferencji przedstawione zostaną doświadczenia krajów Grupy Wyszehradzkiej w zakresie współpracy między nauką i biznesem w ramach organizacji klastrowych.

Konferencja odbędzie się w systemie hybrydowym, a udział w niej jest bezpłatny (organizatorzy nie zapewniają tłumaczenia symultanicznego z języka angielskiego na język polski).

Konferencja odbywa się w ramach realizacji projektu „Clusters as platforms for business-research (B2R)/research-business (R2B) relations” współfinansowanego przez rządy Czech, Węgier, Polski i Słowacji w ramach Grantów Wyszehradzkich i Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego. Projekt realizowany jest przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Tomas Bata University in Zlín, Alexander Dubček University of Trenčín oraz Tenderix Consulting and Research.

Rejestracja online: https://forms.office.com/r/HzYjvtpf2t

Więcej na temat konferencji pod linkiem: https://ssl-kolegia.sgh.waw.pl/pl/KGS/struktura/IGS-KGS/Strony/news.aspx?NewsID=5bfab3f0-3ee7-4981-adc4-9656efc1f1c8&ListID=aa461112-5789-4bf7-bafb-498bed86933e