Wydziałowi laureaci konkursu grantów NCN

Trzech pracowników naukowych Wydziału Nauk Ekonomicznych znalazło się wśród laureatów konkursu MINIATURA 3 Narodowego Centrum Nauki.

Narodowe Centrum Nauki pod koniec ubiegłego roku opublikowało wyniki konkursu Miniatura 3 przeznaczonego dla naukowców, którzy jeszcze nie kierowali projektem badawczym finansowanym przez NCN. Wśród 22 laureatów z UWM aż trzy granty zdobyli pracownicy Wydziału Nauk Ekonomicznych i otrzymali dofinansowanie na realizację takich działań naukowych jak badania wstępne i badania pilotażowe.

Największą kwotę dofinansowania (44 990 zł) otrzymała dr Dominika Jakubowska na projekt "Atrybuty autentyczności informacji o tradycyjnych produktach żywnościowych", dr Piotr Szamrowski na "Rolę Facebooka w zarządzaniu relacjami w organizacji pożytku publicznego" (21 010 zł) oraz dr Sylwia Pieńkowska-Kamieniecka na projekt "Aspekt pokoleniowy w dodatkowym oszczędzaniu na starość" (18 480 zł).

Serdecznie gratulujemy Laureatom!