Komunikat o błędzie

• Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to allocate memory for pool. in drupal_settings_initialize() (line 747 of /www/htdocs/wne/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to allocate memory for pool. in _drupal_bootstrap_configuration() (line 2637 of /www/htdocs/wne/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to allocate memory for pool. in _drupal_bootstrap_page_cache() (line 2649 of /www/htdocs/wne/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to allocate memory for pool. in _drupal_bootstrap_database() (line 2739 of /www/htdocs/wne/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to allocate memory for pool. in _drupal_bootstrap_variables() (line 2759 of /www/htdocs/wne/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to allocate memory for pool. in Database::openConnection() (line 1744 of /www/htdocs/wne/includes/database/database.inc).

Rekomendacja dla prof. Marioli Grzybowskiej-Brzezińskiej

Rada Dziekańska Wydziału Nauk Ekonomicznych na posiedzeniu w dniu 25 czerwca 2020 r. w tajnym głosowaniu, jednomyślnie wskazała Panią dr hab. Mariolę Grzybowską-Brzezińską, prof. UWM na kandydata na Dziekana Wydziału w kadencji 2020-2024.