Posiedzenie Rady Patronackiej WNE

15 września 2021 r. zainaugurowano nową kadencję Rady Patronackiej Wydziału Nauk Ekonomicznych z udziałem Dziekana WNE – Pani dr hab. Marioli Grzybowskiej-Brzezińskiej, prof. UWM. Pani Dziekan serdecznie podziękowała Panu Andrzejowi Ryńskiemu, przewodniczącemu Rady w kadencji 2016-2020 i złożyła wyrazy uznania za udaną współpracę, zaangażowanie, wsparcie i profesjonalizm podczas wspólnych działań.

Nowym Przewodniczącym Rady Patronackiej na kadencję 2020-2024 został Pan Dariusz Racz, Prezes Zarządu ITM sp. z o.o. w Olsztynie. Pani Dziekan w imieniu własnym oraz całej społeczności Wydziału Nauk Ekonomicznych pogratulowała wyboru nowemu przewodniczącemu oraz życzyła pomyślnej działalności w ramach zadań Rady. Serdecznie powitani zostali również nowi członkowie Rady Patronackiej. Pani Dziekan, prof. Mariola Grzybowska-Brzezińska wyraziła nadzieję na owocna współpracę.

Na spotkaniu dyskutowano nad doskonaleniem programów i form kształcenia będących w ofercie Wydziału. Pan Prodziekan ds. kształcenia, dr Tomasz Wierzejski omówił obecną strukturę organizacyjną Wydziału, kierunki studiów oraz zdobywane kompetencje, wiedzę i umiejętności absolwenta. Następnie Pan Prodziekan ds. studenckich, dr Marek Siemiński przedstawił i omówił oprogramowanie wykorzystywane na Wydziale w procesie dydaktycznym.

Pani Dziekan WNE, prof. Mariola Grzybowska-Brzezińska zapewniła, że chce zgodnie z misją Wydziału elastycznie i skutecznie odpowiadać na zmieniające się realia współczesnej gospodarki oraz brać udział w pomnażaniu kapitału intelektualnego służącego zrównoważonemu rozwojowi regionu. Podkreśliła, ze udział naszych Partnerów w tym procesie jest nieodzowny.

"Jesteśmy silni również siłą naszych partnerów".