Dzień otwarty studiów dualnych z Michelin 8 maja 2018 r.

Serdecznie zapraszamy studentów pierwszego roku kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji na dzień otwarty studiów dualnych z Michelin, który odbędzie się w dniu 8 maja 2018 r. o godz. 9.30 w auli Martiniego na Wydziale Nauk Technicznych. W trakcie spotkania przedstawiciele firmy Michelin przedstawią wszystkie możliwości i korzyści realizacji studiów w formie dualnej oraz wyjaśnią wszelkie wątpliwości związane z tą innowacyjną formą kształcenia.

Studia dualne dla studentów Wydziału Nauk Ekonomicznych to możliwość połączenia nauki w Uniwersytecie z płatnymi praktykami w międzynarodowej firmie. Już od drugiego roku studiów część programu kształcenia realizowana jest w firmie Michelin, a studenci otrzymują comiesięczne stypendium. Przygotowywana praca dyplomowa ma charakter praktyczny, a po studiach absolwent ma gwarancję zatrudnienia w Michelin. Jest to wielka szansa na rozpoczęcie kariery zawodowej już w trakcie studiów.

Rekrutacja na studia dualne w Michelin odbędzie się 25.05.2018 r. Wcześniej konieczne jest wypełnienie aplikacji na stronie: http://praca.michelin.pl/pol