Komunikat o błędzie

• Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to allocate memory for pool. in _drupal_bootstrap_database() (line 2739 of /www/htdocs/wbz/includes/bootstrap.inc).
  • Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to allocate memory for pool. in Database::loadDriverFile() (line 1833 of /www/htdocs/wbz/includes/database/database.inc).

Szanowni Studenci,

W załączeniu Zasady przygotowania do obrony pracy dyplomowej oraz przeprowadzenia egzaminu dyplomowego z wykorzystaniem technologii informatycznych na Wydziale Bioinżynierii Zwierząt Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie w warunkach epidemii wywołanej koronawirusem SARS-CoV-2.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z dokumentem.