Wykłady otwarte - prof. Sergiusz J. Czesny

Katedra Rybactwa Wydziału Bioinżynierii Zwierząt UWM w Olsztynie zaprasza na serię wykładów Pana prof. Sergiusza J. Czesnego - pracownika Prairie Research Institute, Illinois Natural History Survey, University of Illinois (USA), który gości na naszym Uniwersytecie w związku z realizacją projektu "Regionalna Inicjatywa Doskonałości 2019-2022".

Wykłady odbędą się w Centrum Akwakultury i Inżynierii Ekologicznej (ul. Warszawska 117A, sala nr 148) wg następującego harmonogramu:

1) The Great Lakes fisheries management - challenges of complex issues and rewards of science based approaches (5 grudnia 2019, godz. 12.15)
2) Application of fatty acid analysis in aquatic ecology; trophic tracers and essential nutrients (6 grudnia 2019, godz. 10.00)
3) Lake trout in Lake Michigan - straggles of native species in light of anthropogenic pressures (12 grudnia 2019, godz. 12.15).

Zapraszamy serdecznie