Oferta kształcenia

Wydział Bioinżynierii Zwierząt prowadzi kształcenie na kierunkach zootechnika, bioinżynieria produkcji żywności oraz zwierzęta w rekreacji, edukacji i terapii. Absolwentom studiów magisterskich Wydział oferuje kształcenie w ramach 8-semestralnych studiów trzeciego stopnia (doktoranckich) w dyscyplinie zootechnika. Ponadto absolwenci mogą kontynuować kształcenie na studiach podyplomowych w zakresie produkcja pasz przemysłowych i doradztwo żywieniowe.

  

ZOOTECHNIKA

 STUDIUJ WŚRÓD NAJLEPSZYCH! Kierunek został wyróżniony przez Polską Komisję Akredytacyjną oraz uhonorowany tytułem „NALEPSZY KIERUNEK STUDIÓW” przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Nie wahaj się i postaw na sprawdzone rozwiązania, a nie zawiedziesz się.

  

BIOINŻYNIERIA PRODUKCJI ŻYWNOŚCI

 SATYSFAKCJA, PERSPEKTYWY, UZNANIE PRACODAWCÓW. Jeżeli tego oczekujesz po studiach, wybierz nas. Oferujemy kierunek studiów, którego wizytówką są gruntowna wiedza i wszechstronne umiejętności absolwenta. Niepowtarzalna atmosfera gratis. Nie zastanawiaj się i dołącz do nas.

  

ZWIERZĘTA W REKREACJI, EDUKACJI I TERAPII

 ZUPEŁNA NOWOŚĆ!!! Zainwestuj w swoją przyszłość i zostań studentem niepowtarzalnego kierunku studiów, który otwiera nowe możliwości na rynku pracy. Pomożemy ci realizować pasje i zainteresowania, które wykorzystasz w pracy zawodowej. Studia nie muszą być nudne!