KONKURS NA STANOWISKO PRACOWNIKA NAUKOWO-TECHNICZNEGO

W RAMACH PROGRAMU „
REGIONALNA INICJATYWA DOSKONAŁOŚCI 2019-2022

(rekrutacja w ramach przesunięć kadrowych wewnątrz Uczelni)

Oferta dotyczy zatrudnienia na Wydziale Bioinżynierii Zwierząt w ramach projektu pt. „Innowacyjna żywność wysokiej jakości dla zdrowia społeczeństwa i zrównoważonego rozwoju – zintegrowany program rozwoju badań naukowych i innowacji w zakresie nauk rolniczych i nauk weterynaryjnych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie”, finansowanego w ramach programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą "Regionalna Inicjatywa Doskonałości" w latach 2019-2022 (nr projektu 010/RID/2018/19)

WYMAGANIA:

  • Ukończone studia drugiego stopnia - magisterskie w obszarze nauk rolniczych
    lub przyrodniczych.
  • Umiejętność posługiwania się programami niezbędnymi w opracowywaniu wyników badań naukowych.
  • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej (analiza podstawowa, znajomość technik histologicznych, chromatografia, spektofotometria).
  • Udokumentowany dorobek naukowy, doświadczenie w realizacji prac naukowych.
  • Znajomość zagadnień z zakresu zootechniki, w tym z żywienia zwierząt i paszoznawstwa.
  • Biegłość w komunikowaniu się i redagowaniu tekstów w języku angielskim.
  • Umiejętność pracy w zespole badawczym.
  • Dobra organizacja czasu i miejsca pracy.

OPIS STANOWISKA:

  • Umowa na czas określony od 1.02.2020 r. do 31.12.2022 r.
  • Obsługa laboratoryjna pracowni badawczych (przygotowanie odczynników i materiału doświadczalnego do analiz chemicznych)
  • Wykonywanie analiz chemicznych w materiale doświadczalnym.
  • Wykonywanie prac badawczych, pomoc w opracowywaniu wyników badań, pomoc
    w przygotowywaniu publikacji naukowych.
  • Inne bieżące zadania związane z funkcjonowaniem laboratorium

WYMAGANE DOKUMENTY:

  • Curriculum vitae.
  • Kserokopie dokumentów potwierdzające wykształcenie.
  • Kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje lub osiągnięcia naukowe.
  • Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych

w ofercie dla potrzeb rekrutacji, dostępne na stronie http://bip.uwm.edu.pl/node/969

INFORMACJE:

  • Zgłoszenia udziału w konkursie należy składać w Biurze Projektu RID -Dziekanacie Wydziału Bioinżynierii Zwierząt Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, ul. Oczapowskiego 5,
    pok. 138 lub 134, w terminie do dnia 17.01.2020 r. (do godz. 15.00).
    Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 21.01.2020 r.
  • Uczelnia zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata

KIEROWNIK RID                                                                                                         DZIEKAN

w dyscyplinie zootechnika i rybactwo                                                                  Wydziału Bioinżynierii Zwierząt

prof. dr hab. Wiesław Sobotka                                                                       prof. dr hab. Urszula Czarnik