Poznajcie belfra który reprezentuje Wydział Bioinżynierii Zwierząt UWM w Olsztynie

Dr hab. inż. Tomasz Mituniewicz, prof. UWM!
Od ponad 20 lat zawodowo i sercem związany jest z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim, od 1998 roku zatrudniony na naszym Wydziale. Otrzymując tytuł Belfra 2017 roku radości i łzom nie było końca. Działania naukowe Pana Mituniewicza związane są z higieną i dobrostanem zwierząt. Dzięki wykształceniu rolniczemu dodatkowym zamiłowaniem jest ochrona środowiska, biologia oraz chemia. Główną pasją w jego życiu jest nauczanie – spełnia się dydaktycznie podczas pracy ze studentami UWM oraz młodzieżą z LO V w Olsztynie. Czas spędzony na zajęciach zawsze jest pełen treści merytorycznych, humoru, wzajemnego wsparcia. Pan Tomasz Mituniewicz to pogodny wykładowca: uśmiechnięty, z daleka krzyczy: „Dzień dobry!". Roztacza wokół siebie pozytywną aurę, jest osobą otwartą, o każdej porze gotowy do pomocy i wysłuchania drugiego człowieka. W życiu ma kilka miłości: żonę i rodzinę, dydaktykę oraz Madonnę.
Wybór odbywa się poprzez stronę internetową, z wykorzystaniem aplikacji do głosowania - https://belfer.uwm.edu.pl/glosuj/