Plany zajęć - semestr letni - rok akademicki 2017/2018

Uprzejmie informujemy, że w zakladce "Plany zajęć i grupy" zamieszczono plany zajęć dla studentów studiów niestacjonarnych i stacjonarnych obowiązujące w semestrze letnim roku akademickiego 2017/2018. Przypominamy jednocześnie, że plany poddawane są aktualizacji. Na końcu strony odpowiedniego pliku zamieszczona jest data aktualizacji planu.

UWAGA!

    Zapraszamy na zajęcia wychowania fizycznego w formie jazdy konnej studentów Wydziału Bioinżynierii Zwierząt mających w semestrze letnim 2017/2018 WF w planie studiów.
Zajęcia dedykowane są osobom zarówno początkującym, jak i zaawansowanym.

 

ZAPISY

Zapisy na WF w formie jazdy konnej odbywają się osobiście lub telefonicznie w Katedrze Hodowli Koni i Jeździectwa, pok. 2, tel.89-523-33-96, w godz. 8.00-14.00.

Na te zajęcia w-f wyjątkowo nie ma zapisów przez system USOS (chociaż informacje będą również na stronie systemu), ale zajęcia są rozliczane jak w-f wykonany w każdej innej formie.

Osoby uczęszczające na zajęcia powinny być zaopatrzone w wygodny strój /wygodne spodnie np. dresy, długie skarpety, obuwie z gładką podeszwą i niskim obcasem/ lub profesjonalny strój jeździecki. Wskazane jest posiadanie własnego kasku lub toczka.