„Międzywydziałowa Szkoła Przedsiębiorczości”

Akademia Biznesu UWM

Szanowni Studenci i Doktoranci,

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z możliwości udziału w programie „Międzywydziałowa Szkoła Przedsiębiorczości”, prowadzonej przez Akademię Biznesu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. W chwili obecnej odbywa się rekrutacja do programu.

Projekt przygotowuje studentów i doktorantów z wszystkich wydziałów do komercjalizacji badań, prowadzenia własnej innowacyjnej działalności gospodarczej. Kurs będzie obejmował 350 godzin w dwóch semestrach. Zajęcia prowadzone będą w formie warsztatów, ćwiczeń, spotkań z przedsiębiorcami i gier biznesowych. W ramach programu AB UWM, zapewniamy kontakt z praktyką gospodarczą, który może być pomocny w realizacji projektów naukowo-badawczych oraz w tworzeniu własnego modelu biznesowego i przewagi konkurencyjnej. Uczestnictwo w programie jest bezpłatne.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej: akademiabiznesu.uwm.edu.pl W przypadku pojawienia się dodatkowych pytań proszę o kontakt pod adresem: akademiabiznesu@uwm.edu.pl lub telefonicznie 532-111-220.