Międzynarodowa konferencja dotycząca treningu zwierząt ATM2017

I Międzynarodowa Konferencja Animal Training Methods - ATM 2017 Metody treningu zwierząt

Szanowni Państwo,

Polskie Towarzystwo Etologiczne oraz Wydział Nauk o Zwierzętach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie zaprasza na międzynarodową konferencję Animal Training Methods - Metody Treningu Zwierząt ATM 2017.

Celem Konferencji jest przedstawienie biologicznych podstaw i mechanizmów treningu zwierząt towarzyszących, gospodarskich i dzikich. Misją Towarzystwa jest obalenie mitów wciąż przewijających się w wielu publikacjach oraz zaprezentowanie podstawowych metod i technik szkolenia, które są uniwersalne dla wielu gatunków.

Konferencja przeznaczona jest między innymi dla naukowców zajmujących się behawiorem zwierząt towarzyszących, miłośników etologii, a także dla praktyków zajmujących się treningiem i terapią: behawiorystów, trenerów psów, zoopsychologów oraz weterynarzy i zootechników chcących poszerzyć swoje kwalifikacje. Podczas konferencji przekazywane treści będą tłumaczone symultanicznie, dwukierunkowo z języka angielskiego na polski i odwrotnie.

Podczas konferencji odbędzie się też sesja plakatowa. Organizatorzy zapraszają do zgłaszania abstraktów posterów na adres: abstract@atm2017.eu.

Szczegółowe informacje o Konferencji dostępne są na stronie internetowej: atm2017.eu.

Ewentualne pytania można kierować na adres: contact@atm2017.eu.