KONFERENCJA Z FIRMAMI Z BRANŻY ROLNICZEJ - Aktualizacja

Konferencja już za nami... Podziękowania dla Organizatorów - Naukowych Kół Studenckich Żywienia Zwierząt oraz Hodowców Trzody Chlewnej za wzorowe przygotowanie Konferencji oraz Prelegentów - przedstawicieli firm, które uczestniczyły w dzisiejszym wydarzeniu, a poniżej link do fotogalerii...

Fotogaleria - "FIRMY BLIŻEJ STUDENTÓW"

Szanowni Studenci i Pracownicy,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na KONFERENCJĘ Z FIRMAMI Z BRANŻY ROLNICZEJ, która odbędzie się

w dniu 26.04.2017r. (środa) o godz. 900 w sali Rady Wydziału (nowej)

Spotkanie ma na celu wymianę wiedzy, poglądów i przedstawienie perspektyw na kolejne lata w branży rolniczej. Ma ono również zachęcić studentów do poszerzania swoich umiejętności w taki sposób, by stać się wartościowymi pracownikami
na rynku.

Każdy z przedstawicieli będzie miał do dyspozycji 20-25 min plus dyskusja.

1. Trouw Nutrition Polska Sp. z o.o. (Wojciech Dzienisiewicz) – „Life Start  w praktyce”

2. Choice genetics Polska Sp. z o.o. (Daniel Urbaniak) – „Newralgiczne momenty w żywieniu macior prośnych, karmiących i prosiąt”

3. Sano Polska Sp. z o.o. (Mirosław Makowski) – Doświadczenia i praktyka w Sano Agrar Instytut”

4. De Heus Polska Sp. z o.o. (Wojciech Szulgo) – „Żywienie trzody chlewnej na mokro”