Jak powstają burgery – czyli z wizytą w OSI FOOD

Studenci I roku studiów II stopnia  Wydziału Bioinżynierii Zwierząt realizujący specjalność Kształtowanie jakości surowców zwierzęcych  w ramach zajęć terenowych  odwiedzili Zakład Produkcyjny OSI FOOD SOLUTION POLAND SP. Z. O.O. w miejscowości Górka. Zakład ten jest aktualnie jednym z najnowocześniejszych w branży spożywczej w naszym kraju i należy do wiodących przedsiębiorstw zajmujących się produkcją głęboko mrożonych wyrobów mięsnych w Europie.  W trakcie wizyty Pani Anna Plichta (Quality Assurance Manager) zapoznała studenów z  historią i rozwojem  firmy OSI oraz przedstwiła  wykorzystywaną  w zakładzie technologię produkcji burgerów z mięsa wołowego. Nie zabrakło też degustacji produktu gotowego.