Pion prorektora ds. studenckich

 

dr hab. Sławomir Przybyliński, prof. UWM

Sekretariat
prorektora

ul. Oczapowskiego 2, 10-719 Olsztyn
tel: +48 89 523 33-12
e-mail:

Biuro ds. Studenckich

 Kierownikmgr Paweł Łojewski
tel. 89 523 38 35
e-mail: lojewski@uwm.edu.pl
 

ul. M. Oczapowskiego 2, 10-719 Olsztyn

pokój 1A, 1C, 05 (Rektorat)

e-mail: bss@uwm.edu.pl

specjalista

mgr inż. Sylwia Gawrycka
tel. 89 523 45 93
e-mail: sylwia.gawrycka@uwm.edu.pl

specjalista

mgr Agnieszka Jakimiuk
tel.: 89 524 56 90
e-mail: agnieszka.jakimiuk@uwm.edu.pl

specjalista

mgr Agnieszka Juchniewicz
tel. 89 523 45 22
e-mail: a.juchniewicz@uwm.edu.pl

specjalista

mgr inż. Dorota Koryzno
tel. 89 523 45 09
e-mail: dorota.koryzno@uwm.edu.pl 

specjalista

inż. Krystyna Mitukiewicz-Sodel
tel/fax (89) 523 34 23
e-mail: sodel@uwm.edu.pl

specjalistamgr Katarzyna Umecka
tel. 89 524 52 29
e-mail: katarzyna.umecka@uwm.edu.pl
starszy specjalista

mgr Agnieszka Zdanowska
tel. 89 524 51 51
e-mail: agnieszka.zdanowska@uwm.edu.pl

referent

Zuzanna Przewodowska
tel.: 89 523 49 81
ul. Kanafojskiego 1, pok. 01,
10-722 Olsztyn (Biuro Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych

 Kierownikmgr Andrzej Prószyński
tel.: 89/ 523 38 60
e-mail: andrzej.proszynski@uwm.edu.pl
 ul. Oczapowskiego 12B, pokój S2/105 (I piętro)
e-mail: bon@uwm.edu.pl
tel. 89 523-38-66
tel./fax: 89 523-38-60
adres strony www: www.uwm.edu.pl/bon
Referent

mgr Dorota Filip
ul. Oczapowskiego 12B, pokój S2/105
tel.: 89/ 523 38 66
e-mail: dorota.filip@uwm.edu.pl

Referent

mgr Małgorzata Mickiewicz
Kształcenie osób głuchych i słabosłyszących
ul. Oczapowskiego 12B, pokój S2/106
e-mail: malgorzata.mickiewicz@uwm.edu.pl

Starszy specjalista

mgr Barbara Parda
ul. Oczapowskiego 12B, pokój S2/106
tel.: 89/ 523 38 66
e-mail: barbara.parda@uwm.edu.pl

Specjalista,
doradca zawodowy

mgr Dorota Opolska
ul. Oczapowskiego 12B, pokój S2/106
tel. 89 523 38 66 
e-mail: dorota.opolska@uwm.edu.pl

 

Studium Języków Obcych

 Kierownikmgr Maria Siemionek
tel. +48 89 523 38 14,  +48 89 523 38 31
 ul. Obrońców Tobruku 3, 10-719 Olsztyn
tel./fax (89) 523 38 14
e-mail: sjo@uwm.edu.pl
www: www.uwm.edu.pl/studium

Z-ca kier. ds. dydaktycznych

mgr Anna Rzeczkowska
tel. +48 89 523 38 14, +48 89 523 38 31

Z-ca kier. ds. organizacyjnych

mgr Krystyna Klimaszewska-Wojasińska
tel. +48 89 523 38 14, +48 89 523 38 31

Sekretariat:

Mirosława Frycz
tel. +48 89 523 38 14, +48 89 523 38 31

 

mgr Zbigniew Napiórkowski
tel. +48 89 523 37 72

 

Godziny otwarcia sekretariatu dla pracowników: 07:30 - 15:00
Godziny otwarcia sekretariatu dla studentów: 09:00 - 13:00

Akademickie Centrum Kultury

 Dyrektormgr Krzysztof Podolak
tel. +48 89 523-32-36
e-mail: krzysztof.podolak@uwm.edu.pl
 ul. Czesława Kanafojskiego 1/08 (DS 2), 10-722 Olsztyn
tel./fax +48 89 523-32-36
e-mail: ack@uwm.edu.pl
www: www.uwm.edu.pl/ack

Starszy referent

mgr Paulina Truszczyńska-Szauer
tel. +48 89 523-32-36
e-mail: paulina.szauer@uwm.edu.pl

Choreograf i kierownik ZPiT UWM "Kortowo"

dr inż. Ewa Kokoszko
tel. +48 89 523-39-41
e-mail: ewa.kokoszko@uwm.edu.pl

Instruktor ds. wokalnych

mgr Natalia Bałdyga

e-mail:natalia.kaczmarczik@uwm.edu.pl

Instruktor tańca

lic. Alicja Wojciechowska

e-mail: a.wojciechowska@uwm.edu.pl

Instruktor ds. muzycznych

mgr Dariusz Wiśniewski

e-mail: d.wisniewski@uwm.edu.pl

Instruktor ds. muzycznych

Wojciech Deliga
e-mail: wojciech.deliga@uwm.edu.pl

Dyrygent Akademickiej Orkiestry Dętej UWM

mgr Rafał Krauze

tel. kom. 500-413-485

e-mail: rafal.krauze@uwm.edu.pl

 
 

 

Dział w budowie

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu,  

 Kierownikmgr Grzegorz Dubielski
e-mail: grzes@uwm.edu.pl
tel. 691 911 943
 Z-ca kierownika ds. dydaktycznych

dr Marzena Jurgielewicz- Urniaż

ul.Prawocheńskiego 7, 10-720 Olsztyn
tel. (89) 523 33 08

Z-ca kierownika ds. sportowych
mgr Marek Roguski

ul. Prawocheńskiego 7, 10-720 Olsztyn
tel. (89) 523 33 08
Kierownik obiektów sportowych UWM
Marek Carzyński
tel. (89) 523 35 72
Kierownik Pływalni Uniwersyteckiej
Marek Siudak
tel. (89) 524 60 50

Akademickie Centrum Szkolenia Sportowego

Akademicki Związek Sportowy

 Kierownik klubumgr Marek Roguski
 ul. Prawocheńskiego 7
10-720 Olsztyn
tel (89) 524-52-37
uwm.olsztyn@azs.pl