Pion prorektora ds. kształcenia i studentów

Zmień rozmiar tekstu

Biuro ds. kształcenia

 

ul. Michała Oczapowskieg 2, 10-719 Olsztyn

Kierownik

mgr inż. Irena Kozłowska
tel. (89) 523 43 35
e-mail: k.kozlowska@uwm.edu.pl

 

mgr inż. Magdalena Czaplicka
tel. (89) 523 43 87; (89) 524 52 49
e-mail: magda.czaplica@uwm.edu.pl

 

mgr Katarzyna Kowalczyk-Grygo
tel. (89) 523 32 87
e-mail: grygo@uwm.edu.pl

 

mgr inż. Małgorzata Złotkiewicz-Krasnodębska
tel. (89) 523-43-87; 524 52 49
e-mail: malgorzata.krasnodebska@uwm.edu.pl

 

mgr Anna Malinowska
tel. (89) 523 43 87; 524 52 49
e-mail: anna.malinowska@uwm.edu.pl

 

mgr Gabriela Mełgwa
tel.(89) 527 92 12; 524 62 44
e-mail: gabriela.melgwa@uwm.edu.pl

 

mgr Dagmara Pipczyńska
tel.(89) 523 43 87; 524 52 49
e-mail: dagmara.pipczynska@uwm.edu.pl

 

mgr Joanna Podgródna
tel. (89) 523 33 60
e-mail: joanna.podgrodna@uwm.edu.pl

 

Leokadia Sadłowska
tel. (89) 523 43 87; 524 52 49
e-mail: leokadia.sadlowska@uwm.edu.pl

 mgr Aldona Stec
tel. (89) ) 523 35 05
e-mail: aldona.kaminska@uwm.edu.pl

Biuro ds. Studenckich

 

ul. M. Oczapowskiego 2, 10-719 Olsztyn

pokój 1A, 1C, 05 (Rektorat)

e-mail: bss@uwm.edu.pl

Kierownik

mgr Paweł Łojewski
tel.(89) 523 38 35
e-mail: lojewski@uwm.edu.pl

specjalista

mgr inż. Sylwia Gawrycka
tel.(89) 523 45 93
e-mail: sylwia.gawrycka@uwm.edu.pl

starszy referent

mgr Piotr Herman
tel.: (89) 524 56 90
e-mail: piotr.herman@uwm.edu.pl

specjalista

mgr Agnieszka Juchniewicz
tel.: (89) 523-45-22
e-mail: a.juchniewicz@uwm.edu.pl

specjalista

mgr inż. Dorota Koryzno
tel.(89) 523 45 09
e-mail: mysza@uwm.edu.pl

specjalista

inż. Krystyna Mitukiewicz-Sodel
tel/fax (89) 523 34 23
e-mail: sodel@uwm.edu.pl

specjalistamgr Katarzyna Umecka
tel.(89) 524 52 29
e-mail: katarzyna.umecka@uwm.edu.pl
starszy specjalista

mgr Agnieszka Zdanowska
tel./fax (89) 524 51 51
e-mail: agnieszka.zdanowska@uwm.edu.pl

Biuro Informatycznej Obsługi Studiów

 

ul. Słoneczna 54 pok. D/2/7 i D/2/10, 10-712 Olsztyn
tel. (89) 523 38 28, (89) 523 44 70, (89) 524 52 80
e-mail: bios@uwm.edu.pl

Kierownik

mgr inż. Monika Górecka
tel.: 523-41-00; pok. D2/10,
e-mail: monika.gorecka@uwm.edu.pl

 

mgr inż. Jacek Brzozowski
tel.: 523-44-93; pok. D2/10,
e-mail: jacek.brzozowski@uwm.edu.pl

 

inż. Dariusz Florysiak
tel.: 524-51-23; pok. D2/7,
e-mail: dariusz.florysiak@uwm.edu.pl

 

mgr inż. Grzegorz Klimczuk
tel.: 523-44-70; pok. D2/9,
e-mail: grzegorz.klimczuk@uwm.edu.pl

 

mgr inż. Krzysztof Pawliczuk
tel.: 523-44-93; pok. D2/10,
e-mail: krzysztof.pawliczuk@uwm.edu.pl

 

mgr Jarosław Przerwa
tel.: 523-44-93; pok. D2/10,
e-mail: jaroslaw.przerwa@uwm.edu.pl

 

lic. Tomasz Pszczółkowski
tel.: 524-54-61; pok. D2/7,
e-mail: tomasz.pszczolkowski@uwm.edu.pl

 

mgr inż. Łukasz Segin
tel.: 523-44-70; pok. D2/9,
e-mail: lukasz.segin@uwm.edu.pl

 

mgr Beata Rebelska-Socha
tel.: 524-52-80; pok. D2/9,
e-mail: beata.rebelska@uwm.edu.pl

 

mgr Dawid Szczepański
tel.: 523-38-28; pok.D2/7,
e-mail: dawid.szczepanski@uwm.edu.pl

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych

 

ul. Oczapowskiego 12B, pokój S2/105 (I piętro)
e-mail: bon@uwm.edu.pl
tel. 89 523-38-66
tel./fax: 89 523-38-60
adres strony www: www.uwm.edu.pl/bon

Kierownik

mgr Andrzej Prószyński
ul. Oczapowskiego 12B, pokój S2/105
tel.: 89/ 523 38 60
e-mail: andrzej.proszynski@uwm.edu.pl

Referent

mgr Dorota Filip
ul. Oczapowskiego 12B, pokój S2/105
tel.: 89/ 523 38 66
e-mail: dorota.filip@uwm.edu.pl

Referent

mgr Małgorzata Mickiewicz
Kształcenie osób głuchych i słabosłyszących
ul. Oczapowskiego 12B, pokój S2/106
e-mail: malgorzata.mickiewicz@uwm.edu.pl

Starszy specjalista

mgr Barbara Parda
ul. Oczapowskiego 12B, pokój S2/106
tel.: 89/ 523 38 66
e-mail: barbara.parda@uwm.edu.pl

Specjalista,
doradca zawodowy

mgr Dorota Opolska
ul. Oczapowskiego 12B, pokój S2/106
tel. 89 523 38 66 
e-mail: dorota.opolska@uwm.edu.pl

Biuro Mediów i Promocji

Kierownik

mgr Wioletta Ustyjańczuk
tel. +48 89 524 61 90
e-mail: wioletta.ustyjanczuk@uwm.edu.pl

Specjalista

Larysa Materne
tel. +48 89 524 61 90
e-mail: larysa.materne@uwm.edu.pl

Starszy referent

Agnieszka Kupper
tel. +48 89 524 61 90
e-mail: agnieszka.kupper@uwm.edu.pl

Telewizja Kortowo

Redaktor naczelny

mgr Wioletta Ustyjańczuk
tel. +48 89 524 60 04
e-mail: wioletta.ustyjanczuk@uwm.edu.pl

Specjalista

mgr inż. Jerzy Olak
tel. +48 89 524 60 04

Starszy technik, operator kamery

Dariusz Witkowski
tel. +48 89 524 60 04

Radio UWM FM

 

ul. Kanafojskiego 1, 10-718 Olsztyn
www.uwmfm.pl

Redaktor naczelny

Piotr Szauer
tel. +48 89 523 38 88, +48 89 523 49 01
e-mail: pisz@uwmfm.pl

Starszy technik

Radosław Hrynek
tel. +48 89 523 38 88

Wiadomości Uniwersyteckie

 

ul. Heweliusza 14, 10-724 Olsztyn
e-mail: wiadomosci@uwm.edu.pl

Redaktor naczelny

mgr Lech Kryszałowicz
tel. +48 89 523 43 57, +48 602 52 49 41
e-mail: l.kryszalowicz@uwm.edu pl

Redaktor

mgr Małgorzata Hołubowska
tel. +48 89 523 35 41
e-mail: abcrol@uwm.edu.pl

Redaktor

mgr Sylwia Zadworna
tel. +48 89 523 35 41
e-mail: sylwia.zadworna@uwm.edu.pl

Wydział Studiów Technicznych i Społecznych w Ełku

 

ul. Tadeusza Kościuszki 23, 19-300 Ełk
tel./fax (87) 621 60 76, (87) 621 07 07, (87) 621 03 08

Studium Języków Obcych

 

ul. Obrońców Tobruku 3, 10-719 Olsztyn
tel./fax (89) 523 38 14
e-mail: sjo@uwm.edu.pl
www: www.uwm.edu.pl/studium

Kierownik

mgr Maria Siemionek
tel. +48 89 523 38 14,  +48 89 523 38 31

Z-ca kier. ds. dydaktycznych

mgr Anna Rzeczkowska
tel. +48 89 523 38 14, +48 89 523 38 31

Z-ca kier. ds. organizacyjnych

mgr Krystyna Klimaszewska-Wojasińska
tel. +48 89 523 38 14, +48 89 523 38 31

Sekretariat:

Mirosława Frycz
tel. +48 89 523 38 14, +48 89 523 38 31

 

mgr Zbigniew Napiórkowski
tel. +48 89 523 37 72

 

Godziny otwarcia sekretariatu dla pracowników: 07:30 - 15:00
Godziny otwarcia sekretariatu dla studentów: 09:00 - 13:00

Akademickie Centrum Kultury

 

ul. Czesława Kanafojskiego 1 (DS 2), 10-718 Olsztyn
tel./fax +48 89 523 32 36
e-mail: ack@uwm.edu.pl
www: www.uwm.edu.pl/ack

Dyrektor

dr inż. Ewa Kokoszko
tel. +48 89 523 32 36, +48 89 523 39 41
tel. kom. 502 695 140

Starszy referent

mgr Paulina Truszczyńska-Szauer
tel. +48 89 523 32 36

Dyrygent

mgr Bogusław Paliński
tel. +48 89 523 32 99
tel. kom. 605 342 081
e-mail: boguslaw.palinski@uwm.edu.pl

Kapelmistrz

mgr Cezary Rząca
tel. +48 89 523 32 36

Chórmistrz

mgr Natalia Kaczmarczik

Kierownik muzyczny

mgr Krzysztof Podolak
tel. +48 89 523 39 41

Instruktorzy:

mgr Małgorzata Górska
tel. +48 89 523 32 99

 

Wojciech Deliga
tel. +48 89 523 39 41

Centrum Kultury Języka Polskiego dla Cudzoziemców

 

10-725 Olsztyn, ul. Kurta Obitza 1
tel./fax (89) 524 65 64
www: www.uwm.edu.pl/okjp

Kierownik

dr Maria Rółkowska
tel./fax (89) 524 65 64
e-mail: maria_rolkowska@interia.eu

Centrum Egzaminacyjne Goethe-Institut przy UWM w Olsztynie

 

ul. Kurta Obitza 1, 10-725 Olsztyn
tel. (89) 524 65 35, 507 275 817, 508 294 870
fax (89) 543 07 69
www: www.goetheinstitut.olsztyn.pl

Kierownik CEIG

dr Alina Kuzborska
e-mail: akuzborska@poczta.onet.pl

Z-ca kierownika CEIG

dr Anna Dargiewicz
e-mail: anna.dargiewicz@uwm.edu.pl