ZAPYTANIE OFERTOWE NA DRUK ULOTEK I BIULETYNU04-11-2015

Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM w Olsztynie ogłasza zapytanie ofertowe na druk ulotek i biuletynu do Wiadomości Uniwersyteckich

ZAPYTANIE OFERTOWE NA DRUK ULOTEK I BIULETYNU

Przedmiotem zamówienia jest:

1. Druk biuletynu – wkładki do Wiadomości Uniwersyteckich i dostarczenie do siedziby Zamawiającego.

Parametry techniczne biuletynu:

1. Format: A4 – jedna kartka formatu A3 „złamana” do formatu A4
  2. Papier: kredowy błysk o gramaturze 150 gram
  3. Objętość: 4 strony
  4. Kolorystyka: pełna gama kolorów 4+4
  5. Układ tekstu: pionowy
  6. Nadruk dwustronny
  7. Ilość – 2000 sztuk
  8. Termin dostawy 30.12.2015 r.
  9. Zamawiający dostarczy gotowy biuletyn do druku (plik w formacie pdf)
  10. Elementy obowiązkowe do umieszczenia na biuletynie: 8 kolorowych logotypów (które już będą uwzględnione w przekazywanym projekcie do druk).
  1. Druk ulotki i dostarczenie do siedziby Zamawiającego.

Parametry techniczne ulotki:

1. Format: przed złożeniem w przybliżeniu 51x17 cm (dł. x szer.) po złożeniu na 3 w przybliżeniu 17x17 cm (+/- 2 cm)
  2. Papier: karton offsetowy gładzony, o gramaturze 300 gram
  3. Składanie: 3 składy, złamanie bigowe
  4. Kolorystyka: pełna gama kolorów 4+4
  5. Układ tekstu: poziomy – osobno na każdej stronie
  6. Nadruk dwustronny
  7. Ilość – 3000 sztuk
  8. Termin dostawy 30.11.2015 r.
  9. Zamawiający dostarczy gotową ulotkę do druku  (plik w formacie pdf)
  10. Elementy obowiązkowe do umieszczenia na ulotce: 8 kolorowych logotypów (które już będą uwzględnione w przekazywanym projekcie do druk).

Zapytanie realizowane w ramach projektu: Przygotowanie, utworzenie i promocja interdyscyplinarnego kierunku "Analiza i kreowanie trendów" , współfinansowanego ze środków funduszy norweskich i funduszy EOG, pochodzących z Islandii, Lichtensteinu i Norwegii oraz ze środków krajowych.

Zamawiający nie dopuszcza dzielenia oferty.

Zamawiającym usługi będzie Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie.

Wypełniony formularz prosimy przesłać w terminie do 11/11/2015 r., do godziny 15.00 w formie pisemnej, na adres poczty elektronicznej e.dabkowska@uwm.edu.pl/ edyta.szacherska@uwm.edu.pl lub złożyć osobiście, w siedzibie Centrum Innowacji i Transferu Technologii (ul. Prawocheńskiego 9, Olsztyn, budynek Centrum Edukacji Technologicznej - Stara Kotłownia).