Aktualności

 • Tomasz Szczyglewski - zastępca kanclerza UWM
  czwartek, 11/05/2017

  O 60%, mniejsze zużycie energii, co przekłada się na ograniczenie o połowę emisji dwutlenku węgla i aż 1,6 mln zł rocznie oszczędności - to efekty zakończonego właśnie trzeciego etapu termomodernizacji uczelnianych budynków.

  W Starej Kotłowni 10 maja odbyła się konferencja prasowa podsumowująca projekt o nazwie „Kompleksowa termomodernizacja 4 budynków dydaktyczno-administracyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie”. Towarzyszyła jej wystawa fotograficzna przedstawiająca zmodernizowane obiekty przed i po wykonaniu prac.

 • wtorek, 09/05/2017

  Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

   zaprasza na

   Konferencję prasową

  połączoną z wystawą fotograficzną

    poświęconej zakończonej termomodernizacji budynków UWM w ramach projektu:

   „Kompleksowa termomodernizacja 4 budynków dydaktyczno-administracyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego  w Olsztynie”

 • piątek, 30/12/2016

  W dn. 29.12.2016 r. odbyła się konferencja prasowa poświęcona efektom kompleksowej termomodernizacji 4 budynków dydaktyczno-administracyjnych. Te budynki to: ul. Oczapowskiego 2, 4 (cały Rektorat i Wydział Nauk Ekonomicznych), ul. Oczapowskiego 5 (Nowa Zootechnika), pl. Cieszyński 1 (Wydział Nauki o Żywności) i ul. Szrajbera 11 (Wydział Sztuki).

 • wtorek, 27/12/2016

  Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zaprasza na konferencję prasową połączoną z wystawą fotograficzną poświęconą efektom termomodernizacji budynków UWM objętych projektami:

  „Kompleksowa termomodernizacja budynku dydaktyczno-administracyjnego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego przy Pl. Łódzkim 3 w Olsztynie”

  oraz

  „Kompleksowa termomodernizacja 4 budynków dydaktyczno-administracyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie”

 • środa, 19/10/2016

   Po 5 miesiącach od rozpoczęcia prac - efekty termomodernizacji już widać. Niebawem, bo jeszcze tej zimy, będzie je także można odczuć.

Strony