Międzywydziałowe Mistrzostwa UWM w tenisie stołowym.

Dnia 18 marca 2018 r. zostały rozegrane Międzywydziałowe Mistrzostwa Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w tenisie stołowym. W tym roku liczba uczestników była zaskakująco duża, ponieważ w zmaganiach udział wzięło aż 21 drużyn czyli 42 osoby. Najwięcej pojawiło się studentów (aż po 4 drużyny) z Wydziału Prawa i Administracji i Wydziału Geodezji Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa, oraz po 3 drużyny z Wydziału Nauk Społecznych oraz Wydziału Nauk Ekonomicznych.

Zwyciężyła drużyna z WGIPiB w składzie Kamil Jarmołowicz i Michał Ogrodniczak, drugie miejsce zajął WNS reprezentowany przez Kamila Jurkiewicza i Jakuba Pasiorowskiego. Na trzecim miejscu uplasował się WKŚiR w składzie Jakub Barszczewski i Szymon Siłkowski.

Klasyfikacja wydziałowa niniejszego turnieju przedstawia się następująco:

1. Wydział Geodezji Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa
  2. Wydział Nauk Społecznych
  3. Wydział Kształtowania środowiska i Rolnictwa
  4. Wydział Matematyki i Informatyki
  5. Wydział Prawa i Administracji
  6. Wydział Lekarski
  7. Wydział Nauk Ekonomicznych
  8. Wydział Humanistyczny
  9. Wydział Nauk o Środowisku
  10. Wydział Nauk Technicznych

Zwycięskie drużyny otrzymały puchary oraz pamiątkowe koszulki.