02.12.19r. godz. 20.30 WNS – WBiB
09.12.19r. godz. 19.35 WBiB - Human
20.01.20r. godz. 19.35 Human – WNS

ĆWIERĆFINAŁY

02.03.20r. 19.40 Zwycięzca gr A lub B lub C  lub najlepszy z II miejsc – zespół dolosowany (mecz nr1)

PÓŁFINAŁY
16.03.20r. 19.40
16.03.20r. 20.20

FINAŁY (czwartek)

Mecz o 3 miejsce 23.03.20r. godz. 19:40
FINAŁ 23.03.20r. godz. 20:20

1. Drużyna może składać się maksymalnie z 12 graczy. (studentów, studentek, pracowników wydziałów, studentów Erasmusa).
  2. W grze udział bierze 6 zawodników (bramkarz + 5 zawodników w polu).
  3. W grupach gramy `każdy z każdym` bez rewanżu. Do ćwierćfinałów awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej z grup + trzeci zespół z grup A i B. Pozostałe drużyny odpadają
    z dalszej rywalizacji.
  4. Czas gry wynosi 2x10 minut + 2 minuty przerwy, kary wykluczenia wynoszą 1 minutę.
  5. Od ćwierćfinałów czas gry wynosi 2x15 min + 3 min przerwy, kary wykluczenia wynoszą 1min.
  6. Osoby studiujące na dwóch lub więcej wydziałach mogą grać tylko w jednej drużynie wydziałowej.
  7. Każda z drużyn zobowiązana jest posiadać koszulki W TYM SAMYM KOLORZE (najlepiej inne niż przeciwnik).
  8. Mecze fazy grupowej i pucharowej rozgrywane będą w poniedziałki od godziny 19.30 do 21.00) na hali sportowej przy ul. Pana Tadeusza 4a (tzw. „START”).
  9. Losowanie ćwierćfinałów odbędzie się po zakończeniu rozgrywek grupowych. (Drużyny, które zajmą pierwsze miejsce w grupie i najlepszy zespół z drugich miejsc będą rozstawione
    w ćwierćfinałach – drużyny z tej samej grupy nie mogą trafić na siebie w ćwierćfinale)
  10. W półfinałach zespoły zeszłorocznych finalistów i z tej samej grupy nie mogą na siebie trafić o ile zajmą pierwsze miejsca w swoich grupach i awansują z ćwierćfinałów.
  11. Przed meczem kapitanowie drużyn zobowiązani są do przedstawienia imiennej listy zawodników z podaniem nr albumu studenta lub katedry (miejsca pracy) wykładowcy
     i z ewentualnymi numerami na koszulce danego zawodnika do organizatora.
  12. Podczas meczów będą prowadzone protokoły meczowe.
  13. Za zwycięstwo drużyna otrzymuje 3pkt, w przypadku remisu zarządza się rzuty karne. Za zwycięstwo po rzutach karnych drużyna otrzymuje 2 pkt, za porażkę w rzutach karnych 1 pkt.
  14. Zawody rozgrywane będą zgodnie z przepisami ZPRP.
  15. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany terminów spotkań.