Międzywydziałowy Turniej Pracowników w futsalu!

Międzywydziałowy Turniej Pracowników UWM  w futsalu rozpoczęty!

W pierwszym meczu turnieju zwyciężyli pracownicy wydziału Matematyki i Informatyki, którzy pokonali kolegów z Nauk Ekonomicznych 3:1. Mecz toczył się w sportowej atmosferze, a czynnikiem dominującym było zaangażowanie zawodników i chęć zdobycia trzech punktów w meczu otwarcia. W końcówce czerwoną kartką został ukarany bramkarz Matematyki i Informatyki  za obronę piłki ręką poza polem karnym, która zmierzała do pustej bramki. Wynik jednak nie uległ zmianie.

Nauki ekonomiczne - Matematyka i Informatyka 1:3

Z powodu szkolenia zawodowego mecz pomiędzy wydziałami Prawa i Administracji a Geodezją GP i B odbędzie się 07.05.2018 r

Następna kolejka 16.04.2018r. - hala ul. Pana Tadeusza 4

20.00 Prawo i Administracja - Nauki Ekonomiczne

20.45 Biomed - Geodezja GP i B

Międzywydziałowy Turniej Pracowników UWM w futsalu

W drugiej kolejce Międzywydziałowego Turnieju Pracowników UWM w futsalu zmierzyły się ze sobą zespoły Wydziału Nauk Ekonomicznych z Wydziałem Prawa i Administracji oraz Biomedu z Wydziałem Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa. W pierwszym spotkaniu "prawnicy" nie dali żadnych szans drużynie WNE wygrywając 12:0 (6:0)! Bramki w tym meczu zdobywali: Piotr Wasilewski 4, Maciej Duda 3, Szymon Kisiel 3, Jakub Zięty 2. W drugim spotkaniu doszło do sporej niespodzianki, bowiem obecni mistrzowie z Biomedu przegrali z "Geodetami" 1:2 (1:0). Pierwsza połowa przebiegała zdecydowanie pod dyktando Biomedu, który już w 4 minucie po golu Pawła Goławskiego wyszedł na prowadzenie. Na początku drugiej połowy po kontrze wyrównał Szymon Czyża. Od tego momentu zespól Biomedu rzucił się na rywali ze zdwojoną siłą, ale umiejętna gra w obronie "Geodetów" zaowocowała precyzyjną kontrą, którą na gola na 20 sekund przed końcem meczu zamienił Michał Ogrodniczak.

Nauki Ekonomiczne - Prawo i Administracja 0:12 (0:6)
Biomed - Geodezja IP i B 1:2 (1:0)

Następna kolejka 23.04.2018 roku - hala ul. Pana Tadeusza 4a
20.00 Nauki Ekonomiczne - Biomed