MIĘDZYWYDZIAŁOWE MISTRZOSTWA UWM W SZACHACH

Organizator:

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UWM, KS AZS UWM, Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego UWM

Termin i miejsce:

Turniej planowany jest w marcu w czwartki wg ustalonego terminarza w Hali Sportowej w Kortowie przy ul. Prawocheńskiego 7, pokój nr 3.

Dnia 21.03.2019 r. godz. 18.30 (czwartek) - zebranie organizacyjne oraz pierwszy etap rozgrywek.

Warunki uczestnictwa:

W rozgrywkach mogą wziąć udział studenci oraz pracownicy UWM. Wydział reprezentuje zespół składający się z dwóch zawodników (do drużyny można dopisać max 2 zawodników rezerwowych).

Zapisy drogą mailową szachy.uwm@gmail.com do dnia 19.03.2019 r.

System rozgrywek:

W zależności od liczby zawodników rozgrywki będą prowadzone systemem szwajcarskim / grupowym / „każdy z każdym”.

Nagrody: Dla trzech pierwszych wydziałów przewidywane są puchary i medale.

Szczegóły dotyczące rozgrywek zostaną omówione z przedstawicielami zespołów podczas zebrania organizacyjnego.