Akademickie Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w tenisie stołowym

Dnia 24 listopada 2018 r. w hali sportowej Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego przy ul. Żołnierskiej 14 odbyły się Akademickie Mistrzostwa Województwa w tenisie stołowym. Celem turnieju było wyłonienie najlepszych zawodników i zawodniczek spośród studentów i pracowników uczelni wyższych z obszaru województwa warmińsko- mazurskiego. Mistrzostwa rozegrano w dwóch kategoriach: kobiet i mężczyzn.

W turnieju kobiet zwyciężyła Zuzanna Chrulska (UWM Olsztyn). Drugie miejsce zajęła Ada Górska (UWM Olsztyn), natomiast na trzeciej pozycji uplasowała się Dorota Bagan (UWM Olsztyn).

W klasyfikacji mężczyzn zwyciężył Cezary Bossowski, na co dzień reprezentujący II-ligową drużynę KS AZS UWM English Perfect Olsztyn, który w finale pokonał kolegę z drużyny Arkadiusza Żuka. Z kolei brązowy medal przypadł po zaciętej walce Jakubowi Barszczewskiemu (UWM Olsztyn).

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe medale oraz nagrody pieniężne ufundowane przez Organizację Środowiskową AZS województwa Warmińsko-Mazurskiego.