Zapraszamy do wzięcia udziału w egzaminie TOEIC L&R

Studium Języków Obcych zachęca do wzięcia udziału w kolejnej, promocyjnej edycji egzaminu na certyfikat z języka angielskiego TOEIC L&R!

KIEDY?

Tegoroczna edycja egzaminu TOEIC  Listening and Reading  jest planowana w dniu 20 grudnia 2018  (czwartek) o godz. 10.00.
Egzamin trwa 2 godziny (proszę o stawienie się o godzinie 9.30 ze względu na konieczność przeprowadzenia procedury rejestracyjnej).

DLA KOGO ?

Do egzaminu zapraszamy:

• studentów studiów I stopnia kończących lektorat,
  • studentów studiów II stopnia,
  • doktorantów,
  • pracowników UWM

Uzyskanie wyniku testu TOEIC L&R na poziomie B2 będzie stanowić podstawę do zwolnienia z egzaminu końcowego z lektoratu.

KOSZT  I WYMAGANIA

Obowiązkowa, promocyjna wpłata za przystąpienie do egzaminu wynosi 90 zł  (cena regularna z certyfikatem wynosi 426 zł).

Certyfikat - 210 zł  (wykupienie certyfikatu nie jest obowiązkowe, decyzję podejmuje zdający po uzyskaniu wyników, w terminie max. 6 miesięcy od daty egzaminu)

Prosimy o dokonanie opłaty za egzamin do dnia 6 grudnia 2018 r. do godz. 12:00  na numer konta:

Studium Języków Obcych UWM w Olsztynie
48 1030 1218 0000 0000 9113 2001
Tytułem: Opłata za egzamin TOEIC,  nr subkonta:47.490.001-500

Warunkiem dopuszczenia do egzaminu będzie:

1. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego (Osoby z kontem Gmail,  Osoby bez konta Gmail)  do dnia 6 grudnia 2018 r. do godz. 12:00
  2. Wypełnienie i podpisanie deklaracji uczestnictwa w egzaminie TOEIC  (WordPDF) (dostępnej  również w sekretariacie Studium Języków Obcych oraz u lektora podczas zajęć lub konsultacji) w terminie jak wyżej.
  3. Złożenie w sekretariacie SJO lub u lektora do dnia 6 grudnia br.  podpisanej deklaracji uczestnictwa  (pkt 2) oraz wydruku dowodu wpłaty za egzamin.
  4. Załączenie zdjęcia paszportowego w formacie cyfrowym do formularza zgłoszeniowego (dotyczy osób posiadających konto Google; pozostałe osoby proszone są o wysłanie zdjęcia na następujący adres email: toeic.uwm@gmail.com  Zdjęcie musi być opisane imieniem i nazwiskiem (np. KOWALSKI_JAN) oraz spełniać następujące wymogi:

- jasne, jednolite tło;
- bez okularów;
- widoczne uszy;
- neutralny wyraz twarzy

INFORMACJE DODATKOWE

Szczegółowe informacje dotyczące daty, miejsca i godziny rozpoczęcia egzaminu, a także Podręcznik Kandydata (Examinee Handbook) będą wysyłane osobom zgłoszonym i zakwalifikowanym do egzaminu na podany przez nich w deklaracji i formularzu adres email.

Przed podjęciem ostatecznej decyzji o przystąpieniu do sesji egzaminacyjnej, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami egzaminu TOEIC oraz wykonania próbnego testu na stronie: www.pl.etsglobal.org