VII edycja Olimpiady Język Angielski w Naukach Medycznych

Zachęcamy studentów kierunków medycznych do udziału w VII edycji Olimpiady Język Angielski w Naukach Medycznych. W tym roku tematem przewodnim jest
„AGE – RELATED HEALTH CHALLENGES".

Pierwszy etap odbędzie się w Studium Języków Obcych UWM w Olsztynie, 14 marca 2020r., o godz. 10.00.
Jest to test pisemny składający się w trzech komponentów:
•    rozumienie ze słuchu (listening comprehension)
•    rozumienie tekstu pisanego (reading comprehension)
•    część leksykalno-gramatyczna (use of English)

Finał odbędzie się dnia 16.05.2020 r. o godz. 10:00 w SJO Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
Na stronie sjo.ump.edu.pl w zakładce Olimpiada można znaleźć przykładowe arkusze z poprzednich lat.

Wypełniony formularz zgłoszenia (dostępny także na stronie sjo.ump.edu.pl w zakładce Olimpiada lub w sekretariacie SJO UWM w Olsztynie, ul. Obrońców Tobruku 3) należy złożyć w terminie do 15 lutego 2020r. w sekretariacie Studium Języków Obcych UWM, ul. Obrońców Tobruku 3, lub przesłać podpisany skan na adres sjo@uwm.edu.pl.

Wszelkie pytania można kierować do osoby odpowiedzialnej za organizację Olimpiady na naszej uczelni: mgr Jolanta Idźkowska, Zespół Języka Angielskiego SJO UWM w Olsztynie, ul. Obrońców Tobruku 3, sala 307, adres: jolik@uwm.edu.pl

Serdecznie zapraszamy do zmierzenia się z tym wyzwaniem.

Dokumenty do pobrania:
Zaproszenie UMP