ORGANIZACJA ZAJĘĆ W ROKU AKADEMICKIM 2020/2021 W STUDIUM JĘZYKÓW OBCYCH

Informujemy, że lektoraty w semestrze zimowym i letnim roku akademickiego 2020/2021 realizowane są wyłącznie w trybie ONLINE.
Udział w zajęciach, które prowadzone są na platformie MS Teams, wymaga sprawnego komputera z mikrofonem, kamerą i dostępem do internetu.

Konsultacje lektorów odbywają się także w formie zdalnej. Adresy mailowe i numery telefonów do pracowników Studium znajdują się na naszej stronie.

STUDIA STACJONARNE

Studentów powtarzających lektorat prosimy o skontaktowanie się z koordynatorem właściwego zespołu językowego w celu zapisania do odpowiedniej grupy.
Kontakt do koordynatorów zespołów językowych:
-język angielski – mgr Lidia Szelkowska, adres e-mail: lidia.szelkowska@uwm.edu.pl
-język hiszpański, niemiecki, rosyjski i włoski – dr Robert Bieliński, adres e-mail: robert.bielinski@uwm.edu.pl

Studenci studiów Io, jednolitych studiów magisterskich oraz IIo rozpoczynający lektorat zapisują się na wybrany język drogą internetową za pomocą modułu UL w systemie USOS. Informacje na temat zapisów i zasad realizacji zajęć znajdują się w zakładce: Zasady realizacji zajęć z przedmiotu – JĘZYK OBCY

W tym roku akademickim z powodu sytuacji epidemicznej lektorzy SJO nie będą uczestniczyć w stacjonarnych spotkaniach informacyjnych na wydziałach, dlatego polecamy zapoznanie się z ważnymi wskazówkami  na temat zapisów na języki TUTAJ.

STUDIA NIESTACJONARNE
Studenci studiów niestacjonarnych realizują lektoraty w blokach językowych w terminach zjazdów określonych przez wydział.

Terminy zjazdów oraz bloki językowe w roku akademickim 2020/2021 na studiach niestacjonarnych znajdują się w zakładce: Plany zajęć/Terminy zajęć na studiach niestacjonarnych

Studenci studiów niestacjonarnych Io, jednolitych studiów magisterskich oraz IIo rozpoczynający lektorat zapisują się na język drogą internetową za pomocą modułu UL w systemie USOS.

Studentów powtarzających naukę języka prosimy o skontaktowanie się z koordynatorem właściwego zespołu językowego w celu zapisania do odpowiedniej grupy.
Kontakt do koordynatorów zespołów językowych:
-język niemiecki i rosyjski – dr Robert Bieliński, adres e-mail: robert.bielinski@uwm.edu.pl