Z dyplomami, z nagrodami …

Dyplomy ukończenia studiów absolwenci Wydziału Nauki o Środowisku UWM odebrali 8 grudnia. Było ich w minionym roku 273. Z tego na inżynierii środowiska – 35 osób, na rybactwie 51 i reszta na ochronie sadowiska. Uroczystość rozdania dyplomów stała się okazją do licznych podziękowań władzom poprzedniej kadencji za trud włożony w wykształcenie tych, którzy zakończyli już swą edukację. Składali je zarówno studenci jak, też nowe władze wydziału. Jak nakazuje tradycja najlepsi absolwenci odebrali nagrody. Najbardziej wartościowe przygotował Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie, który zorganizował konkurs na najlepsze prace magisterskie.

I nagrodę w wysokości 8 tys. zł otrzymał Maciej Różyński, II nagrodę i 5 tys. zł Joanna Najman, a III – 4 tys. zł – Piotr Tarasiewicz. Kapituła konkursu postanowiła przyznać także jedno wyróżnienie, które otrzymał Daniel Dzikowski (3 tys. zł).

Do absolwentów, którzy osiągnęli na dyplomie najwyższą średnią ocen należą: Monika Zwolińska z inżynierii środowiska, Rafał Zieliński, Paula Szymczyk i Aneta Haponiuk z ochrony środowiska oraz Rafał Różyński, Marek Mirosław Trela oraz Krzysztof Ciszewski – wszyscy z rybactwa. Otrzymali nagrody książkowe i dyplomy od Stowarzyszenia Absolwentów UWM.

lek

Fot. Radosław Walaugo

Komentarze nie są dozwolone.