Dyplomy – Wydział Geodezji i Gospodarki Przestrzennej

Miejscem uroczystości było sala Centrum Konferencyjnego UWM (zapełniona po brzegi). Licznie zjawili się goście – przedstawiciele władz samorządowych Olsztyna i regionu oraz jednostek i firm współpracujących z wydziałem.

- Wydział Geodezji i Gospodarki Przestrzennej cieszy się dużym zainteresowaniem młodzieży pomimo niżu demograficznego – zaznaczył w krótkiej mowie do absolwentów prof. Mirosław Gornowicz, prorektor UWM ds. ekonomicznych.

I na tym wydziale nie obyło się bez tradycyjnego wyróżnienia najlepszych absolwentów. Polska Geodezja Komercyjna Krajowy Związek Pracodawców Firm Geodezyjno-Kartograficznych (organizacja, której celem jest walka o żywotne interesy komercyjnego wykonawstwa geodezyjnego i kartograficznego) swoją nagrodę dla najlepszego absolwenta przyznała Radosławowi Frąckiewiczowi, Monice Czaplickiej, Darii Filipiak, Annie Żelaskiewicz i Jarosławowi Rojkowi. Natomiast Stowarzyszenie Absolwentów UWM uhonorowało absolwentów z najwyższymi średnimi ocen. Byli to: Ewa Śnieżka, Monika Wasilewicz, Agata Stefaniak, Tomasz Miecznikowski i Małgorzata Michałowska.

lek

 

Fot. Janusz Pająk

Komentarze nie są dozwolone.