Nietypowy jubileusz prof. Janusza Guziura

Kilka dni temu (21 listopada) imieniny obchodzili Januszowie. Z tej okazji koleżanki i koledzy z Klubu Rybaków Stowarzyszenia Absolwentów UWM w Olsztynie winszowali wiele lat w zdrowiu wiceprezesowi Klubu prof. Januszowi Guziurowi.

Ale nie był to jedyny powód do składania życzeń, ponieważ profesor w tym roku obchodzi kilka nietypowych jubileuszy, m. in. –  70-lecia ukończenia Szkoły Podstawowej w Cieszynie. Nic dziwnego, że z tej okazji zarząd Klubu Rybaków przygotował specjalny Honorowy Dyplom „Króla Sielaw” z życzeniami, bo „…nauki nigdy za wiele”.

Szanownemu Jubilatowi wręczył go prezes KR Jerzy Pantak w towarzystwie koleżanek z zarządu Klubu: sekretarza Beaty Świerzowskiej i skarbniczki Jadwigi Bogacz. Przyłączamy się do tych życzeń.

Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów

Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

Komentarze nie są dozwolone.