Z A P R O S Z E N I E

na obchody Dnia Absolwenta i zebranie sprawozdawczo-wyborcze

I. Dzień Absolwenta: 11.09.2021 r.

10.30 – złożenie wiązanek kwiatów i zapalenie znicza przez tablicą upamiętniającą zmarłych absolwentów i nauczycieli akademickich Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie i poprzedzających go uczelni przy Promenadzie Absolwentów.

10.40 – odsłonięcie tablicy poświęconej uczestnikom wydarzeń w październiku 1956 r. zainstalowanej przed dębem pamięci przy Promenadzie Absolwentów.

11.00-13.00 – spotkanie uczestników Dnia Absolwenta z władzami Uniwersytetu i Stowarzyszenia w Auli im. prof. Mieczysława Kotera.

II. Zebranie sprawozdawczo-wyborcze: 11.09.2021 r.

15.00 – zebranie sprawozdawczo-wyborcze w Auli im. prof. Mieczysława Kotera.

W zebraniu sprawozdawczo-wyborczym mogą uczestniczyć wszyscy członkowie Stowarzyszenia Absolwentów UWM (ze względu na pandemię i związane z tym utrudnienia w terminowym opłacaniu składek, uprzejmie informujemy, że zaległe składki będzie można opłacić przed zebraniem u skarbnika zarządu).

UWAGA!!! UWAGA!!! UWAGA!!!

Ze względu na nieodwołaną ostatecznie pandemię i niewykluczony kolejny jej nawrót zarząd Stowarzyszenia Absolwentów zastrzega sobie możliwość zmian włącznie z odwołaniem zebrania. Ewentualne informacje na ten temat zamieścimy na stronie internetowej Stowarzyszenia Absolwentów UWM www.uwm.edu.pl/stowarzyszenie.

Komentarze nie są dozwolone.