Wielce Szanowni Pracownicy

Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pracownikom naukowo-dydaktycznym, czynnym i emerytowanym oraz całej społeczności akademickiej życzymy energii, wytrwałości, wyrozumiałości, cierpliwości, wielu zawodowych sukcesów, dużo zdrowia, szczęścia, radości w życiu osobistym i rodzinnym oraz spełnienia marzeń. Dzięki wysiłkowi nauczycieli młodzież staje się ludźmi mądrymi i szlachetnymi. Dziękujemy za to codzienne i niezwykle trudne kształtowanie ich charakterów. Niech Wam sprzyja los w tej trudnej pracy.

Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, Zarząd Fundacji mi. M. Oczapowskiego oraz redakcja „5 plus X” wraz ze współpracownikami życzą, żeby podejmowany przez Was trud był źródłem osobistej satysfakcji i społecznego uznania.

Olsztyn, 14.10.2020 r.

Komentarze nie są dozwolone.