UWM – na talerzu (informacyjnym)

Nie masz czasu wchodzić codziennie na stronę UWM, ale chcesz wiedzieć, co się na uczelni dzieje? Od 30 września mamy newsletter – kolejne nowe narzędzie do komunikowania się ze wszystkimi, którzy zainteresowani są tym, co się w nim dzieje.

Newsletter to elektroniczna forma biuletynu – czasopisma rozsyłanego za pomocą poczty elektronicznej do prenumeratorów. Jego celem jest informowanie o tym, co się w Kortowie dzieje, nad czym pracują nasi naukowcy, jakie osiągnięcia ma społeczność uniwersytecka.

Będzie się on ukazywać nieregularnie, ale stosownie do dziejących się na UWM wydarzeń. Składa się on z 3-4 krótkich tekstów, opatrzonych zdjęciem. Teksty mają linki do strony głównej UWM, na której czytelnik znajdzie rozszerzoną wersję tekstu i nierzadko galerię zdjęć.

Newsletter UWM otrzymują wszyscy użytkownicy uniwersyteckiej poczty elektronicznej. Można się na niego zapisać klikając w okienko w prawym górnym roku na internetowej stronie głównej UWM. Osoby niezainteresowane mogą z niego zrezygnować, o czym informuje odpowiednia instrukcja. Masz znajomych, którzy interesują się Kortowem, poleć go im.

Redaktorem newslettera jest Sylwia Zadworna – z Akademickiego Centrum Kultury i Promocji.

 

lek

Komentarze nie są dozwolone.