RODO Fundacja im. M. Oczapowskiego

Od 25 maja 2018 r. zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO). W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Fundacji im. M. Oczapowskiego.

Jak przetwarzamy dane osobowe?

Administratorem Państwa danych, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystane Państwa dane osobowe jest Fundacja im. M. Oczapowskiego z siedzibą przy ul. Heweliusza 14, 10-724 Olsztyn. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Państwa danych można uzyskać pod adresem mailowym: fundacja.im.m.oczapowskiego@uwm.edu.pl lub adresem pocztowym: Fundacja im. M. Oczapowskiego 10-724 Olsztyn, ul. Heweliusza 14 na pisemny wniosek.

Skąd mamy Państwa dane?

Państwa dane otrzymaliśmy:

1. W przypadku organizacji zjazdów absolwentów – na wypełnionej przez Państwa Karcie zgłoszeniowej, dołączonej do zaproszenia na zjazd absolwentów i dostarczonej do nas osobiście, drogą mailową lub pocztową. Dane, które przetwarzamy to: imię i nazwisko, adres korespondencyjny, kierunek i rok ukończenia studiów, adres e-mail i nr telefonu.

2. W przypadku pracowników Fundacji im. M. Oczapowskiego (byłych i obecnych) – na wypełnionych dokumentach kadrowych/płacowych oraz złożonych w siedzibie firmy wnioskach.

W jakim celu wykorzystujemy Państwa dane osobowe?

Przetwarzamy Państwa dane w celu:

1. W przypadku organizacji zjazdów absolwentów – organizowania spotkań absolwentów Wyższej Szkoły Rolniczej w Olsztynie, Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie i Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

2. W przypadku pracowników Fundacji im. M. Oczapowskiego (byłych i obecnych) – korygowania kont ubezpieczonych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych oraz wystawiania zaświadczeń na pisemny wniosek byłych i obecnych pracowników Fundacji im. M. Oczapowskiego.

Komu udostępniamy Państwa dane osobowe?

1. W przypadku organizacji zjazdów absolwentów – Państwa dane udostępniamy Fundacji „Żak”, która odpowiada za realizację rezerwacji noclegów w Domach Studenta. Dane, które udostępniamy Fundacji „Żak” do imię i nazwisko, kierunek i rok ukończenia studiów oraz termin, w jakim chcą Państwo skorzystać z noclegu oraz Komitetom organizacyjnym zjazdów.
  2. W przypadku pracowników Fundacji im. M. Oczapowskiego (byłych i obecnych) – Zakładowi Ubezpieczeń Społecznych.

Jak i przez jaki czas przechowujemy Państwa dane osobowe?

Państwa dane w wersji papierowej i elektronicznej przechowujemy bez ograniczenia czasowego w archiwum Fundacji im. M. Oczapowskiego.

Czy Państwa dane trafią poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG)?

Państwa dane nie trafią poza EOG (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię).

Przysługujące Państwu uprawnienia.

Mogą Państwo złożyć do nas pisemny wniosek dotyczący danych osobowych o:

1) sprostowanie (poprawienie) danych;

2) usunięcie danych przetwarzanych bezpodstawnie;;

3) ograniczenie przetwarzania;

4) dostęp do danych (o informację o przetwarzanych przez nas danych oraz o kopię danych);

5) przeniesienie danych.

Komentarze nie są dozwolone.