RODO Stowarzyszenie Absolwentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

Od 25 maja 2018 r. zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO). W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Stowarzyszeniu Absolwentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Jak przetwarzamy dane osobowe?

Administratorem Państwa danych, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystane Państwa dane osobowe jest Stowarzyszenie Absolwentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie z siedzibą przy ul. Heweliusza 14, 10-724 Olsztyn, pok. 107. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Państwa danych można uzyskać pod adresem mailowym: stowarzyszenie.absolwentow@uwm.edu.pl lub adresem pocztowym: Stowarzyszenie Absolwentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie 10-724 Olsztyn, ul. Heweliusza 14 pok. 107 na pisemny wniosek.

Skąd mamy Państwa dane?

Państwa dane otrzymaliśmy na wypełnionej i złożonej przez Państwa Deklaracji Członkowskiej Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie dostarczonej osobiście, drogą mailową lub pocztową. Dane, które przetwarzamy to: imię i nazwisko, adres korespondencyjny, kierunek i rok ukończenia studiów, adres e-mail i nr telefonu.

W jakim celu wykorzystujemy Państwa dane osobowe?

Przetwarzamy Państwa dane w celu:

- organizowania nowych Klubów regionalnych i branżowych Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie lub pracy Klubów dotychczas działających;

- wysyłania zaproszeń na spotkania organizowane przez Prezydium, Zarząd i Kluby Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie;

- wysyłania czasopisma absolwentów „5 plus X”.

Komu udostępniamy Państwa dane osobowe?

Państwa dane udostępniamy Fundacji im. M. Oczapowskiego, podmiotowi odpowiedzialnemu za redagowanie, edycję, druk, wysyłkę czasopisma absolwentów „5 plus X” oraz pokrywanie wszystkich kosztów związanych z ww. działalnością.

Jak i przez jaki czas przechowujemy Państwa dane osobowe?

Państwa dane w wersji papierowej przechowujemy bez ograniczenia czasowego w archiwum Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, a wersji elektronicznej do momentu wypowiedzenia członkostwa w Stowarzyszeniu Absolwentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Czy Państwa dane trafią poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG)?

Państwa dane nie trafią poza EOG (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię).

Przysługujące Państwu uprawnienia.

Mogą Państwo złożyć do nas pisemny wniosek lub wysłać wiadomość z podanego w deklaracji konta e-mailowego (dotyczący danych osobowych) o:

1) sprostowanie (poprawienie) danych;

2) usunięcie danych przetwarzanych bezpodstawnie;;

3) ograniczenie przetwarzania;

4) dostęp do danych (o informację o przetwarzanych przez nas danych oraz o kopię danych);

5) przeniesienie danych.

Komentarze nie są dozwolone.