Oferta pracy dla absolwentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

Szukam zespołu redakcyjno-organizacyjnego do globalnego projektu, który będzie powstawał przypuszczalnie z Microsoftem lub Agorą i zachodnimi mediami.

O to, żeby świat był normalny, muszą dbać szaleńcy

Projekt multimedialny Fascinations
Portal Fascinations ma szansę stać się najciekawszym portalem globalnym od czasu Google i Wikipedii.
Pod względem merytorycznym i technicznym będzie czymś całkowicie nowym w Internecie – duża kancelaria z Szanghaju (IPwell International Intellectual Property Law Firm) nazwała nawet Projekt „genius’ idea”. Z kolei oddział K L Gates w Dolinie Krzemowej uważa Fascinations za najciekawszy portal, jaki do nich trafił w ostatnich latach, i prawdziwy światowy hit. Podobnie wysoko oceniają Projekt międzynarodowe kancelarie Eversherds i Allen Overy oraz wiodąca kancelaria polska, SKS Legal. Projekt może zdobyć dużą liczbę miłośników na całym świecie, stanowiąc jednocześnie atrakcyjną propozycję dla inwestorów. Od czasu Wikipedii nie powstał żaden światowy portal, którego zawartość stanowi większą wartość poznawczą. Fascinations ma szansę stać się najważniejszym od czasu Wikipedii portalem zawierającym ważne treści ze wszystkich dziedzin.
Celem Projektu – budowanego pod hasłem „Nowa mądrość na nowe tysiąclecie” – jest usystematyzowanie wiedzy ludzkiej za pomocą logicznego i spójnego systemu. Dzięki swojej funkcjonalności i nowatorskiemu podejściu do prezentowania danych Projekt ma szansę na dokonanie
prawdziwego skoku cywilizacyjnego w zakresie dystrybucji zdobyczy intelektualnych ludzkości.

Zapraszam po szczegóły: Aleksander Glondys tel. 502 506 300, e-mail: alek.glondys@gmail.com

Komentarze nie są dozwolone.