Redaktor Roman Pich nie żyje

Każdy człowiek, nawet najskromniejszy,

zostawia ślad po sobie,

jego życie zahacza o przeszłość i sięga w przyszłość

 

Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Romana Picha emerytowanego pracownika UWM, byłego redaktora graficznego w redakcjach: tygodnika rolniczego ” Nasza Wieś,” „ABC Rolnika,” „Rolniczego abc” i „5 plus X”.

Roman był nie tylko wiernym i kochającym mężem, ojcem  i dziadkiem, najbliższą Rodzinie osobą, lecz także bardzo lubianym w naszym gronie kolegą. W czterech redakcjach przepracowaliśmy ponad 30 lat. Był człowiekiem zdolnym, skromnym, pracowitym, życzliwym, chętnie niosącym pomoc innym, choć jemu samemu często wiał wiatr w oczy. Wyróżniał się swoim niespotykanym poczuciem humoru i wyjątkową wrażliwością Przeżyliśmy wspólnie wiele niesamowitych, niekiedy zabawnych chwil. Przed 15-laty przeszedł na emeryturę, a 20 października 2017 w wieku 80 lat odszedł cicho, bez słów pożegnania. No cóż, życie jest krótkie, śmierć przychodzi cicho. Niezapowiedziana, nieproszona. Nigdy nie ma na nią odpowiedniej chwili, jest zawsze zbyt wczesnym gościem.

Romku, nie możemy wprost uwierzyć, że już nie będzie Cię wśród nas, ale będziesz żył w naszych sercach i myślach. Wiemy także, że jesteś teraz w lepszym miejscu i mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy mogli się spotkać.

 

Spoczywaj w spokoju wiecznym

 

Pogrążonym w bólu: Żonie, Córce, Synowi, Wnuczętom, Rodzinie i Przyjaciołom składamy wyrazy szczerego współczucia.

Koleżanki i koledzy z redakcji

Komentarze nie są dozwolone.