POMÓŻMY KOLEDZE ABSOLWENTOWI

Kolega Franciszek Lech Tomala, absolwent Wydziału Rolniczego WSR w Olsztynie (1968) w lipcu 2015 roku usłyszał, że dolegliwości, które dokuczały mu od dłuższego czasu to nie efekt lat, które przeżył. To RAK. Nowotwór dróg żółciowych. Protezowanie dróg żółciowych nie dawało efektów. Lekarze nie potrafili zaproponować niczego w zamian. Niczego, co skutecznie pozwoliłoby walczyć z chorobą. Diagnoza nie pozostawiła złudzeń. Ale jest coś, co stwarza wielką szansę dla Franciszka. To zabieg z użyciem metody NanoKnife – nieodwracalnej elektroporacji. Zabieg, którego zadaniem jest zabicie nowotworu na poziomie komórkowym tam, gdzie  tradycyjne metody chirurgiczne nie mogą być zastosowane. Niestety metoda nie jest refundowana w żadnym stopniu, a jej koszt szacowany na 70.000 zł jest kwotą nieosiągalną dla Franciszka i jego najbliższych.

Pomóc Franciszkowi można dokonując wpłat na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba”

Bank BZ WBK 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: „574 pomoc w leczeniu Franciszka Tomali”

Szczegóły znajdują się w poniższym linku:

Pomoc dla Franciszka Tomali

Komentarze nie są dozwolone.