Witam serdecznie wszystkie osoby opracowujące czasopismo „5 plus X” dla absolwentów uczelni,
Jestem absolwentką Wydziału Budownictwa Lądowego rocznik 1970-1974 i z wielką radością czytam tę publikację, przeznaczoną właśnie dla nas. Cieszę się, że mogę na bieżąco śledzić wydarzenia, czytać wspomnienia znanych mi dawniej osób i śledzić zainteresowania wielu absolwentów. Wiem wtedy o czym jak myślą, co lubią i jak czują. Wiele osób pamiętam, bo działałam społecznie na uczelni i byłam w drużynie koszykarek ART. Z wielką radością wspominam tamte lata, bo to najprzyjemniejszy okres w życiu młodego człowieka. Bardzo, bardzo dziękuję za pomysł takiego przekazu. Ma to dla mnie wielkie znaczenie. Aktualnie mieszkam w Łodzi i tym bardziej czekam na każde nowe wydanie, bo nie mam dostępu do lokalnej prasy. Zostaje tylko internet.
Korzystając z okazji chciałam się podzielić z innymi moimi zainteresowaniami, moim hobby. Może komuś z dawnych znajomych będę mogła się przypomnieć i sprawić niespodziankę.
Jestem już na emeryturze, ale nadal pracuję. Od jakiegoś czasu zaczęłam malować obrazki. Sprawia mi to wielką przyjemność i jednocześnie jest formą relaksu i nauki technik malarskich. Jeśli nie będzie problemu proszę na nie zerknąć. Może kogoś to zainteresuje….
Przesyłam w załączeniu kilka moich prac w 5-ciu e-mailach i ciekawa jestem jak to wygląda w oczach innych.
Pozdrawiam serdecznie, życzę dalszych, ciekawych wydań i dziękuję Wszystkim za wkład pracy żeby „5 plus X’ mogło powstać -
Anna M. Supady (d. Teliczan)

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze nie są dozwolone.